امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/25 - 10:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان
استقبال کم‌نظیر از کنسرت خواننده با سابقه؛

علیرضا عصار در آستانه ثبت رکورد جدید

خواننده موسیقی پاپ پس از اعلام تاریخ کنسرتش، در آستانه ثبت رکوردی جدید قرار گرفته است.

به گزارش بابل نوین، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ خواننده موفق و پرطرفدار موسیقی پاپ پس از اعلام تاریخ کنسرتش در هفت و هشت بهمن ماه که پس از شش سال دوری از بازار موسیقی اتفاق افتاده، در آستانه ثبت رکوردی جدید قرار گرفته است.

بنا به اعلام مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه «آوای هنر»، بیش از نود درصد بلیت‌های چهار سانس کنسرت علیرضا عصار در کمتر از چهار روز از آغاز بلیت فروشی این کنسرت از سوی دوستداران موسیقی خریداری شده است و فروش سریع بلیت‌های این خواننده در بهمن ماه باعث شده برگزارکنندگان این کنسرت تصمیم به تمدید این اجرا بگیرند.

براساس این گزارش، کنسرت علیرضا عصار برای اجرا در روز ۶ بهمن تمدید شده است و پیش بینی‌های لازم برای تمدید مجدد این اجرا نیز مدنظر برگزارکنندگان کنسرت است تا درصورت استقبال دوستداران عصار، بار دیگر اقدام به تمدید این برنامه نمایند.

علیرضا عصار که پس از شش سال اقدام به برگزاری کنسرت نموده است، در سال‌های نخست دهه ۸۰ با برگزاری بیش از ده سانس کنسرت متوالی جز رکوردداران عرصه موسیقی است و به نظر می‌رسد استقبال کنونی از اجرای جدیدش در سال ۹۵ او را در آستانه تکرار رکورد قبلی خود قرار بدهد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين