امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/25 - 10:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خیابانی عذرخواهی کرد اما نه به خاطر شعرخوانی اشتباه

به گزارش بابل نوین،گزارشگر بازی جمعه پرسپولیس که نام دو سرخپوش جوان این تیم را در بازی با سیاه جامگان اشتباه گفته بود، از آنها و فوتبال‌دوستان عذر خواست.

جواد خیابانی که در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان اسم دو بازیکن جوان پرسپولیس را اشتباه نوشته بود، در متنی کوتاه که برای رسانه ها ارسال کرده، از آنها و علاقمندان به فوتبال عذر خواسته است:
«سلام

یک معذرت خواهی از دو جوان آینده دار فوتبال ایران… در صحنه تعویض طاهرخانی من حواسم به آن اتفاق نبود، داشتم جای دیگر زمین که درگیری پیش آمده بود را نگاه می‌کردم، من اشتباه کردم… معذرت می‌خواهم… شماره این دو جوان خوب خیلی به هم شبیه بود.

من دقت نکردم و فقط شماره سمت راست یعنی ٧ را دیدم و فکر کردم که صادق محرمی است… یکی‌شان شماره ١٧ بود و دیگری ٣٧ انگار و من در آن صحنه شلوغ فقط شماره ٧ سمت راست را دیده و بلافاصله به لیست رجوع کردم و خب عجله هم کردم و هم اشتباهم را به همراه داشت.

از هر دوی شان عذر می خواهم. از پیمان عزیز در استودیوی پخش که به خاطر گفته من اشتباه کرد هم عذر می خواهم. برای هر دو این جوان ها و برای همه جوانان این سرزمینم آرزوی موفقیت می‌کنم… این دو جوان هم حتما در آینده از خوب های فوتبال ما خواهند شد.

از مخاطبان خوب فوتبال ایران که این بازی را دیدند و اشتباهم را در گزارش را دیدند هم عذر می خواهم.»

خیابانی البته در بازی دیگری همزمان با روز ولادت پیامبر اکرم(ص)، شعری از حافظ را با چند اشتباه روی آنتن زنده خوانده بود.

 

منبع:صراط

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين