امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/25 - 19:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارگردان سینما سریالی درباره اعتیاد می‌سازد

کارگردان سینما سریالی درباره اعتیاد می‌سازد

 

به گزارش بابل نوین، علی حجازی‌مهر تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «گمشدگان»، با اشاره به فضای متفاوت این سریال گفت: این درام اجتماعی توسط رضا مقصودی و احسان جوانمرد در ۳۰ قسمت به نگارش درآمده و رضا کریمی که پیش از این سریال‌های موفقی همچون « فاکتور هشت» و «راه طولانی» را داشته است این سریال را کارگردانی می کند.

وی ادامه داد: کریمی به خاطر این سریال که به یک معضل اجتماعی می پردازد، ساخت فیلم سینمایی‌اش را به بهار سال آینده موکول کرد.

حجازی‌مهر در توضیح بیشتری از مجموعه «گمشدگان» و موضوع آن یادآور شد: این سریال، کاری پرلوکیشن است و شخصیت های مختلفی دارد. در این مجموعه سعی شده تا از منظر تازه‌ای به معضل اعتیاد و تأثیرات مخرب آن بر خانواده بپردازیم.

وی در پایان گفت: در حال حاضر رضا کریمی مشغول انتخاب و نهایی کردن بازیگران است و این کار که محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است. طبق برنامه‌ریزی پانزدهم دی‌ ماه در شیراز کلید خواهد خورد.

تاکنون حضور عوامل ذیل در این پروژه قطعی شده است، مدیر فیلمبرداری: ابراهیم اشرفی، مدیرتولید: مهدی رجبی، دستیار اول کارگردان: عادل معصومیان، طراح صحنه و لباس: منصوره یزدانجو، طراح گریم: مجید اسکندری، مدیر برنامه‌ریزی: محمد رسولی واشقانی، صدابردار: رضا کنشلو، مدیر تدارکات: روح‌الله رهبری،  دستیار کارگردان: سعید سیری، تدارکات: مهدی رهبری، عکاس: گلناز منوچهری، دستیار صحنه: حمید نظیفی، دستیار لباس: نی‌سا نادری، امور مالی: سید مصطفی حسنی.

رضا کریمی در سینما نیز ساخت آثاری چون «انعکاس» و «آدمکش» را در کارنامه خود دارد.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين