امروز : یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/26 - 10:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو بازجویی شد

به گزارش بابل نوین، رئیس باشگاه سلتاویگو در ارتباط با پرنده فساد یکی از مقامات سیاسی پیشین مکزیک که به کلاهبرداری چند میلیون دلاری متهم شده است، تحت بازجویی قرار گرفت.
طبق ادعای نشریه کنفیدنسیال اسپانیا کارلوس مورینیو، رئیس باشگاه سلتاویگو به عنوان یکی از مظنونان پرونده فساد مالی فرماندار ایالت وراکروز مکزیک مورد بازجویی قرار گرفته است.

مورینیو یکی از کسانی است که تصور می‌شود با خاویر دوراته، فرماندار ایالت ورواکروز مکزیک که پس از صدور قرار بازداشتش توسط یک قاضی متواری شده است، ارتباط داشته است.

دوراته به دلیل کلاهبرداری ۴ میلیون دلاری‌اش در دوران تصدی فرمانداری ایالت وراکروز در بیش از ۱۹۰ کشور دنیا تحت پیگرد قانونی قرار دارد. در همین حال مقامات قضایی مکزیک افراد و مؤسسات مرتبط با دوراته را مورد بازجویی قرار داده است است که یکی از آنها باشگاه سلتاویگو اسپانیا و رئیس آن است.

به این ترتیب مورینیو که پیش از این به خاطر انتشار شایعاتی درباره تلاشش برای فروش سهام سلتاویگو به چینی‌ها به مخمصه افتاده بود، حالا خودش را در مخمصه جدیدی می‌بیند، چرا که گفته می‌شود مدارکی وجود دارد دال بر همکاری او با دوراته برای احداث یک منطقه تفریحی مسکونی در سواحل شبه جزیره یوکوتان مکزیک.

 

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين