امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/26 - 20:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظریف نگفته در برجام اشتباه کرده است

به گزارش بابل نوین، نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پیگیر اقدام کریمی قدوسی است، گفت: وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نگفته بود که در مورد برجام اشتباه کرده است.

علی مطهری شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم ختم مادر محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: درباره اقدام جواد کریمی قدوسی ، از طرف تعدادی از نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت شده و این شکایت وصول شده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هم شکایت صورت نمی گرفت هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خود راسا مانند مدعی العموم که در سطح جامعه وارد می شود اقدام می کرد.

مطهری با بیان اینکه وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی نگفته بودند که در مورد برجام اشتباه کرده اند، تصریح کرد: در آن جلسه ظریف گفته بود که آنها یعنی آمریکایی ها در مورد تمدید قانون ایسا قول هایی داده بودند و ما به قول های شفاهی آنها اعتماد کردیم و بهتر بود که اعتماد نمی کردیم.

وی افرود: این موضوع به شکلی منعکس شده که گویی وزیر امور خارجه گفته است که ما در مورد کل برجام اشتباه کرده ایم.

مطهری گفت: ظریف تاکید کرده بود که این مطالب محرمانه است و از طرفی این مطالب نادرست منعکس شده است؛ بنابر همین دو دلیل، اقدام نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی نادرست بود.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين