امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/28 - 11:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده سابق بابل در مجلس:

فتنه‌گران و حامیانشان در حال ادامه روند قبلی خود هستند/ منتسبین به فتنه نباید در مشاغل مهم نظام قرار گیرند

عضو شورای راهبردی تنقیح قوانین مجلس گفت: متاسفانه خود فتنه‌گران و حامیانشان در حال حاضر در حال ادامه آن روند قبلی خود هستند، باید نقش فتنه و ره آورد توطعه فتنه‌گران همراه با هوشمندی مردم باشند و منتسبین به فتنه نباید در مشاغل مهم نظام قرار گیرند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری عضو شورای راهبردی تنقیح قوانین مجلس در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در جریان انتخابات سال ۸۸  و بعد از آن فتنه بسیار شوم و سنگینی علیه نظام انجام و فضای بسیار ملتهبی در کشور ایجاد شد که سران فتنه با دامن زدن به این مسائل، قضایای در کشور به وجود آورده بودند که اصلا خوش آیند نبود.
وی افزود: در داخل و خارج تمامی زخم برداشتگان از نظام اسلامی و انقلاب در یک اتحاد شوم نامقدس همه تلاششان را در براندازی نظام به کار گرفته بودند و روح تضاید در این تندروها در حال پیشرفت بود که مردم فهیم و بصیر ما در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸ با حضور و پوشش سیل آسای ده‌ها میلیونی در جای جای کشور توانستند اقتدار و حمایت خود را از اسلام و انقلاب به نمایش بگذارند.
نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بیداری به موقع ده‌ها میلیونی مردم ما در سراسر کشور بسیار در خور تقدیر است و اثر بسیار دقیقی را در سیانت از نظام در راستای منویات مقام معظم رهبری داشت.
این مقام مسئول با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد فتنه ۸۸ تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به صراحت فرمودند”فتنه و فتنه‌گران خط قرمز ماست”  متاسفانه خود آن‌ها و حامیانشان در حال حاضر در حال ادامه آن روند قبلی خود هستند، باید نقش فتنه و ره آورد توطعه فتنه گران همراه با هوشمندی مردم باشند و منتسبین به فتنه نباید در مشاغل مهم نظام قرار گیرند.
حجت‌الاسلام ناصری افزود: مسئولان نظام باید اولا به ارزش‌های انقلاب معتقد و در راستای تبلور نظرات امام راحل و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند و ثانیا کلید واژه‌های برون رفت از مشکلات که از سوی مقام معظم رهبری مطرح می‌شود را جدی بگیرند و هوشمندانه پیشگیر چنین توطعه‌هایی باشند.
وی یاد آور شد: انقلاب ما انقلاب الهی است و در راستای زمینه‌سازی حکومت عدل جهانی مهدوی با اقتدار در حوزه  ولایت سال‌هاست پیش رفتیم البته تقابل با توطعه‌های نظام فرعونی سلطه جهانی، عوامل و ایادی منطقه‌ای و داخلی ایشان همچنان ادامه دارد.
ناصری در پایان گفت: باید مردم و مسئولان بخصوص مردم که بانی نظام هستند و به مصالح حقه مادی و معنوی ایشان نظام رقم خورد در همه عرصه‌ها هوشمندانه حضور داشته باشند و پیش‌گیر حیله‌ها با حضور هوشمندانه آمیخته با بصیرت دینی و سیاسی باشند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين