امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/28 - 12:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

روسیه به توافق با ایران و عربستان پایبند است؟

مدیر عامل شرکت «گازپروم نفت» روسیه گفت: تولید خود را در سال آینده میلادی کمتر از رقمی که قبل از توافق اوپک هدف‌گذاری کرده بودیم، افزایش خواهیم داد چرا که به توافق اوپک پایبندیم.

به گزارش بابل نوین، به نقل از پایگاه خبری «اسپوتنیک»، «الکساندر دایاکوف» مدیر عامل شرکت نفت «گازپروم» روسیه گفت:” برنامه ریزی کرده ایم تا تولید نفت خود را در سال آینده میلادی ۴.۵ تا ۵۵ درصد افزایش دهیم یعنی کمتر از آنچه روسیه قبل از پیوستن به توافقنامه کاهش تولید جهانی نفت از سوی اوپک قصد داشت. ”

در همین حال مدیر عامل «گازپروم نفت» تصریح کرد، مطمئنا ما قبل از توافق اوپک برای افزایش قابل توجه تولید خود برنامه ریزی کرده بودیم و این تصمیم به بعداز پیوستن روسیه به این توافقنامه نمی شود.

«دایاکوف» خاطر نشان کرد، پیش بینی می شود تولید «گازپروم نفت» در سال ۲۰۱۶ میلادی ۸۵.۸ میلیون تن هیدروکربن باشد که سود خالص این شرکت در سال جاری میلادی با افزایش قابل توجهی روبرو خواهد شد.

وی در ادامه گفت:” افزایش سود خالص بیشتر موجب تخصیص بیشتر پرداختی ها به سهام داران گازپروم می شود. ”

مدیر عامل این شرکت نفتی بزرگ روسیه اعلام کرد، انتظار داریم که سود این شرکت با روند افزایشی به کار خود در سال های پیش رو ادامه دهد که در این صورت پرداخت سود سهام هم با روند صعودی روبرو می شود.

«الکساندر دایاکوف» در پایان گفت:” انتظار می رود تولید ما در میدان «بدرا» عراق در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۱۵۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند ضمن اینکه بودجه گازپروم برای سال ۲۰۱۷ میلادی بر اساس میانگین قیمت نفت ۴۸ دلار در هر بشکه بسته شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين