امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/29 - 1:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افسانه بایگان و امین حیایی با «خط ویژه» در تلویزیون

سریال «خط ویژه» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم عرب در ۵۲ قسمت با موضوع ایثار و ارزش‌های دفاع مقدس مراحل تولید خود را می گذراند.

به گزارش بابل نوین،سریال «خط ویژه» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم عرب در ۵۲ قسمت با موضوع ایثار و ارزش‌های دفاع مقدس در حالی مراحل تولید خود را می گذراند که ۱۲ قسمت از آن تاکنون ضبط شده است و برای شبکه سه سیما آماده می‌شود.

سریال «خط ویژه» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم عرب یک سوم از تولید خود را به پایان رسانده است.

این مجموعه ۵۲ قسمتی با موضوع ایثار و ارزشهای دفاع مقدس در حالی مراحل تولید خود را می گذراند که ۱۲ قسمت آن تا کنون ضبط شده است و برای شبکه  سوم سیما آماده می‌شود. فاز دوم فیلمبرداری که ۴۰ قسمت است از یکشنبه آغاز می‌شود.

تولید خط ویژه از دو ماه گذشته شروع شده و تصویربرداری آن تا دو ماه آینده ادامه دارد.

در داستان این سریال آمده است: آنچه نسل سوم و چهارم برداشت مى‌کنند حاصل ایثار نسل اول است، این ایثار تنها مختص جنگ و جبهه نیست بلکه ایثارى است در وجه‌هاى ارزشمند دیگر که همان ایثار فرهنگى است.

مدت نگارش اولیه این سریال سه ماه و پیش تولید آن دو ماه بود، با توجه به این که این مجموعه به صورت هر قسمت یک اپیزود و هنوز در حال نگارش هست با توجه به فیلم نامه‌ها و شخصیت‌ها بازیگران انتخاب می‌شوند.

در این سریال تاکنون از لوکیشن‌های زیادی استفاده شده که شهر تهران، شهرک شهید باقری، تپه شهدا ، بهشت زهرا و قطعه شهدا برخی از این لوکیشن ها هستند و لوکیشن بعدی برای فیلمبرداری   دادگاه است. همچنین این مجموعه به علت نیازهایی که داستان های آن دارد باید در  قم ، ساوه ، یزد، خوزستان، اهواز، خرمشهر و شمال کشور فیلمبرداری شود.

بازیگران این سریال عبارتند از: بابک نوری، امین حیایی، سام درخشانی، افسانه بایگان، سید جواد هاشمی، مریم کاویانی، اصغر نقی زاده، فریدون آسرایی، امیرتاجیک، فرحناز منافی ظاهر، فرشته الوسی، فوژان قبادیان، شایسته نعمتی، اتوسا ایرانی، شهرزاد حساس، مریم جمالی پور ،  کامران تهرانی،  سجاد باباییان، ابوالفضل حاجعلی خانی، مهیار حسن پور،  وحید شعبانی، علی صفری، پارمیس همتی، زینب یزدی، سپیده عبدلی و مهدی غنی لو و …

دیگر عوامل خط ویژه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان قاسم عرب، گروه کارگردانی: کامران تهرانی و فرشید جلالی،نویسندگان: سلمان فرخنده و مریم پیروند،طراح لباس و گریم: حامد حقیقت شناس، دستیار: سپیده عبدلی، مدیر برنامه ریزی: فرشید جلالی، دستیاربرنامه ریز: ستاره پرتوی و افسانه محمدپور، گروه تولید: حجت متقیان زاده، مهیار حسن پور  و ابوالفضل پازوکی، مدیر تولید، علیرضا ریحانی معطر، مدیر تدارکات : محمد سجادیان، مهدی صالحی، مدیر تصویر برداری: عرفان احتشامی، تصویر بردار: سعید خسروانی، مدیرصدابرداری: ایمان حسینی، دستیار صدابردار: کوشانیاء بلوچ، مجری طرح: سیمای شاهد و شبکه سه سیما./ز

سینماخبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين