امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار کتاب «حرف‌های ماه»

کتاب حرف‌های ماه همراه 12 سخن از امام زمان(عج) به همت سازمان چاپ و نشر دارالحدیث منتشر شد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از فارس کتاب حرف‌های ماه همراه ۱۲  سخن از امام زمان(عج) به نویسندگی مرتضی دانشمند، مدیر تولید مصطفی پورنجاتی و مدیر هنری حسن فرزانگان تالیف شده است.

این کتاب دارای تصاویر تمام رنگی ویژه کودکان است که در ابتدای هر یک از بخش‌های ارائه شده در این کتاب به توضیحاتی در زمینه مشکلات زندگانی پرداخته شده و سپس سخنی از امام دوازدهم ذکر شده است.

به عنوان مثال در بخش «نابینایان» بسته بودن چشمان بندگان در برابر نعمت‌های بی‌شمار خداوند از جمله کوه، دشت، صحرا، رود،‌ چشمه و دریا ذکر شده در پایان نیز سخنی از امام زمان(عج) ذکر شده که آمده است: پناه می‌برم به خدا از کوری پس از روشندلی، از گمراهی پس از هدایت و از کارهایی که انسان را نابود می‌کند.

در داستان «از او» نویسنده دردها، مشکلات، غم‌ها و بیماری‌ها را جزئی از زندگی می‌داند که باید برای برطرف شدن آنها به خدا توکل کرد و از خدا خواست تا این مشکلات برطرف شود که در پایان نیز سخنی از حضرت ولی عصر(عج) ذکر شده که برای اینکه گشایش در کارها زودتر اتفاق افتد بسیار دعا کنید، زیرا گشایش در دعای فراوان است.

«بقیهالله»، «با خبر از خبرها»، «باز هم با اجازه خدا»، «دنیا خوب می‌شود»، «کدام راه»، «هر چه خدا خواهد» و «کتاب عمرها» عناوین مباحث ارائه شده در این کتاب است.

کتاب حرف‌های ماه همراه ۱۲ سخن از امام زمان(عج) با شمارگان ۵ هزار عدد و قیمت ۴ هزار تومان به همت سازمان چاپ و نشر دارالحدیث منتشر شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين