امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدگاه کارگردان «نفس» در خصوص «شهرزاد»

به گزارش بابل نوین، نرگس آبیار درباره سریال سازی در شبکه نمایش خانگی، اظهار کرد: این رسانه نوظهور در مقطع‌های مختلف به واسطه آثار تولید شده توانسته است تا حدودی مخاطبان خود را پیدا کند.

وی افزود: هرچند حضور کارگردانان شناخته شده ای در عرصه طنز نمایش خانگی را رونق داد اما انقلاب این رسانه را باید به نام «شهرزاد» زد، سریالی که با مخاطبان میلیونی توانست شبکه نمایش خانگی را بر سر زبان‌ها بیندازد.

کارگردان فیلم سینمایی «نفس» با اشاره به تجربه و سابقه خوب کارگردانی حسن فتحی گفت: همواره آثار حسن فتحی را دوست داشته و دنبال کرده ام هر چند سریال «شهرزاد» را به دلیل مشغله های زیاد کاری نتوانستم کامل ببینم اما بازخورد توجه مردم به این سریال، برای کسی که کامل هم سریال را ندیده نشان داد که مورد توجه خوب مخاطبان قرار گرفته است.

آبیار با ارزشمند خواندن سریال «شهرزاد»، تاکید کرد: فتحی با دو سریال «مدار صفر درجه» و «شب دهم» نشان داد که در این حوزه از قدرت خاصی برخوردار است و ذائقه مخاطب را به خوبی می شناسد.

وی اظهار داشت: سریال «شهرزاد» در فصل اول توانسته از اغلب ویژگی های یک اثر خوب پیروی کند و فتحی به همراه گروهش با دقت نظر به موضوعاتی که می تواند به جذب مخاطب کمک کند توجه کرده است.

آبیار در ادامه افزود: به طور کلی می توان گفت «شهرزاد» یک مجموعه ایرانی است که توانسته توجه مخاطب ایرانی را به خود جلب کند.

وی خاطرنشان کرد: به نظر من «شهرزاد» در فصل اول از کیفیت و استاندارد خیلی خوبی برخوردار بود و امیدوار هستم در فصل دوم خود نیز از این کیفیت و استاندارد برخوردار باشد و آن را حفظ کند و همچون گذشته روند محبوبیت و مقبولیت خود در میان مخاطبانش را ادامه دهد.

گفتنی است؛ سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و بازی ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، علی نصیریان، مصطفی زمانی و.. یک سریال تاریخی است که برای پخش خانگی تولید شد. داستان این سریال در دهه ۳۰ خورشیدی می‌گذرد و از زمان کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد.

سریال «شهرزاد» با هنرنماییِ ۳ نسل از هنرمندان خاطره‌انگیز ایران، پرهزینه‌ ترین سریال شبکه نمایش خانگی است.

منبع:ایرنا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين