امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوگل طهماسبی از ماجرای گروگانگیری ریگی می گوید

به گزارش بابل نوین، «سوگل طهماسبی» بازیگر سریال «شکوه یک زندگی» به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه کنندگی امیرعباس کنی گفت: این سریال مدتی است که کلید خورده اما من هنوز مقابل دوربین نرفتم.

وی ادامه داد: در این سریال نقش واروش، دختر شخصیت اصلی سریال را بازی خواهم کرد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: نارگل که برای جستجو و پیدا کردن همسر مفقودالاثرش از شمال کشور راهی جنوب و مناطق جنگی و بیمارستان‌های مرزی شده بود، در رختشوی خانه‌ای مردمی که با کمک و حضور زنان برای شستشوی لباس‌های رزمنده‌ها اداره می‌شود، حلما را با خود از جنوب به روستایی در شمال می‌آورد. حلما زنی است که در بمب باران‌های مناطق مسکونی هشت سال دفاع مقدس همه خانواده خود را یکجا از دست داده است.

این بازیگر همچنین افزود: مدتی است مشغول بازی در فیلمی نیمه بلند به نام «تاسوکی» هستم. این فیلم درباره اولین گروگانگیری ریگی است و من نیز نقش زهرا خانم بارداری را بازی می‌کنم که یکی از قربانیان این فرد است.

بازیگر سریال «کیمیا» بیان داشت: سید پوریا پیشوایی کارگردانی این فیلم را به عهده دارد و مطمئنم کار خوبی خواهد شد. در حال حاضر روزهای پایانی فیلمبرداری را در شهرک دفاع مقدس سپری می‌کنیم. من نیز برای بازی در این اثر زبان زابلی یاد گرفتم و معتقدم سخت‌ترین و بهترین نقشی است که تا به حال بازی کردم آنهم به این دلیل که موضوعی همه گیر دارد.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين