امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/05 - 14:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان
یک انتصاب تازه:

محمدی مدیر اداری و مشاور امور اجتماعی شورای اسلامی شهرستان بابل شد/تصاویر

طی حکمی از سوی شکری‌پور ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل محمدی به عنوان مدیر اداری و مشاور اجتماعی این مجموعه انتخاب شد.

به گزارش بابل نوین، پیش از ظهر امروز جلسه شورای اسلامی شهرستان بابل با حضور روسای شورای اسلامی شهرها و بخش‌های مختلف شهرستان بابل با حضور جعفر آقاجان نتاج معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان در محل دفتر این شورا برگزار شد.

در این نشست از سوی علی شکری‌پور ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل مصطفی محمدی یکی از هنرمندان متعهد بابلی به عنوان مدیر اداری و مشاور امور اجتماعی این مجموعه انتخاب و حکم نامبرده توسط معاون فرماندار به ایشان اهدا شد.

همچنین در این مراسم از زحمات ابراهیم عرب فیروزجایی رییس سابق شورای اسلامی شهرستان بابل و یکی دیگر از کارمندان سابق این مجموعه آقای آری تقدیر شد.

حکم نامبرده به شرح زیر است:

بسمه‌‌تعالی

برادر ارزشمند جناب آقای مصطفی محمدی

نظر به شایستگی جنابعالی و تجربیات ارزنده شما در امور اداری، فرهنگی و هنری و به جهت کیفیت بخشی در پاسخ ‌گویی به مشکلات و مسائل مردم شهرستان بابل علی‌الخصوص تکریم ارباب رجوع جنابعالی به سمت مدیر اداری و مشاور امور اجتماعی شورای اسلامی شهرستان بابل منصوب می‌شود.

لذا شایسته است با توجه به توانمندی، تعهد انقلابی و تخصصی که جنابعالی در حوزه امور اجتماعی و شهروندی در طول سالیان فعالیت فرهنگی هنری از خود به یادگار گذاشته‌اید شاهد تداوم خدمت صادقانه به مردم شایسته این دیار در دفتر شورای اسلامی شهرستان بابل باشیم و در جهت شکوفایی و بالندگی این مجموعه تلاشی درخور توجه نمائید.

امیدوارم در ذیل توجهات امام عصر(عج) و سایه مقام معظم رهبری مستدام باشید.

علی شکری‌پور

ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل

مجموعه همکاران بابل نوین این انتخاب شایسته را به نامبرده تبریک عرض می نماید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين