امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گفت‌وگو با حاتمی‌کیا؛ امشب در تلویزیون

به گزارش بابل نوین، برنامه امشب کافه فیلم با نمایش فیلم سینمایی به رنگ ارغوان و گفت و گو با ابراهیم حاتمی کیا به روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

ابراهیم حاتمی کیا امشب پس از نمایش فیلم به رنگ ارغوان، مهمان برنامه “کافه فیلم” خواهد بود تا برای اولین بار درباره این فیلم با دکتر محمد صادقی (مجری برنامه) به گفتگو بپردازند.

به رنگ ارغوان از آثار شاخص حاتمی کیا به شمار می رود که پس از گذشت پنج سال از زمان ساخت، رفع توقیف و در سینماهای کشور به نمایش درآمد. این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانى، بهترین فیلنامه، بهترین فیلمبردارى و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر می باشد.

داستان به رنگ ارغوان از جایی آغاز می شود که شفق یکى از اعضاى گروه سیاسى که اوایل انقلاب از ایران خارج شده، تصمیم مى گیرد براى دیدن دخترش ” ارغوان” به ایران بازگردد. یکى ازمأمورین امنیتى نیز قرار است با کنترل ارغوان، شفق را به دام اندازد.

حمید فرخ نژاد، خزر معصومى، رضا بابک، کوروش تهامى و … در این فیلم به ایفاى نقش مى پردازند.

کافه فیلم محصول گروه تولید و هنری شبکه آ٠ی فیلم به تهیه کنندگی محمد تنکابنی و وحید رونقی پنجشنبه شب ها ساعت ۲۱ پس از نمایش یک فیلم، به گفتگو با سازنده آن اثر می پردازد.

 

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين