امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/06 - 22:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاکید بر زیان ده بودن بیشتر فرودگاه های کشور

مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اعلام اینکه تمامی فرودگاه های کشور زیان ده هستند به جز فرودگاه بین الملللی امام خمینی (ره) گفت:تلاش می کنیم تا در ارزیابی های بین المللی این فرودگاه در جایگاه مطلوب قرار گیرد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از  خبرگزاری میزان، رحمت الله مه آبادی گفت: تمام فرودگاههایی که در شبکه فرودگاهی کشور قرار دارند به جز فرودگاه امام (ره)، همه زیان ده هستند. این در حالی است که فرودگاهها مالیات سنگین می پردازند.

وی اظهار کرد: فرودگاهها به عنوان زیرساخت توسعه و اقتصاد کشور با اندک توجهی می توانند شاهد تغییرات و تحولات قابل ملاحظه باشند.
وی گفت: باید اجازه داده شود فرودگاهها خودگردان شده، از فرصت های کشور در این صنعت استفاده شود و بازگشت سرمایه درون آن بماند.
مه آبادی با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از ممتازترین و زیباترین فرودگاه های کشور است افزود: با تمام تنگناهای فضا و عرصه، تلاش ها و ابتکارات بسیار در این مجموعه انجام شده است.
وی اظهار کرد: این فرودگاه به خاطر وجود بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) در مشهد، قبله گاه صنعت فرودگاهی کشور است.
وی گفت: فرودگاه مشهد نیازمند پایانه خارجی بسیار وسیعتر و زیباتر است و از اهداف شرکت فرودگاهها مدل سازی و توسعه این فرودگاه برای جلب رضایت مردم و زائران رضوی می باشد.
مه آبادی افزود: در این ارتباط برای سال آینده ۲۳۰ میلیارد ریال به منظور بهسازی این فرودگاه در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه مردم این تغییرات و تلاش ها را احساس می کنند، اظهار کرد: به جز عده ای که در هر شرایط فقط انتقاد می کنند و تلاش ها و خدمات را نادیده می گیرند، از دید مردم و افراد منصف این تلاش ها ستودنی است.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين