امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۹:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده نیروی انتظامی بابل:

۳۶۰ کیلو مواد افیونی ۹ ماهه ابتدایی سال ۹۵ در بابل کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی بابل از کشف 360 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 910 خرده فروش در 9 ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده منطقه انتظامی شهرستان بابل با اشاره به تلاش سبزپوشان جان برکف نیروی انتظامی در عرصه مبارزه با مواد مخدر درگفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در ۹ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۵ بیش از ۳۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در سطح شهرستان بابل کشف و پرونده عاملین به این کار در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است.

وی افزود: اعتیاد بلای خانمان سوزی است که امروز از جمله مشکلات ریز و درشت شهرستان بابل به حساب می‌آید و با فرهنگ‌سازی مبتنی بر آموزه‌های دینی به راحتی قابل حل خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی بابل ادامه داد: مردم فرهنگ دوست و مذهبی بابل در این مسیر کمک‌های شایان توجهی به سربازان خود در نیروی انتظامی کرده‌اند که امیدواریم این همکاری همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم این معضل اجتماعی را کنترل کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به زحمات پرسنل نیروی انتظامی در سطح شهرستان بابل در مبارزه با موادمخدر تصریح کرد: در این مدت ۹ ماهه حدود ۹۹ طرح مبارزه با سوداگران مرگ در سطح این شهرستان برگزار که در این مجموعه عملیات‌ها ۶۰ معتاد دستگیر و به کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

سرهنگ جعفری ادامه داد: در جریان این دستگیری‌های گسترده ۹۱۰ خرده فروش و عامل توزیع دستگیر و بیش از ۵۰ خودرو و ۴۰ موتور سیکلت نیز کشف و ضبط شد.

وی در پایان گفت: از مردم شریف بابل می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه تحرک و اقدام مشکوکی علی‌الخصوص در زمینه مواد مخدر با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ بابل تماس بگیرند تا بتوانیم خدمت شایسته‌تری به مردم عزیز بابل داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين