امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسجدجامعی از شورا می‌رود

به گزارش بابل نوین، محمد سالاری با اشاره به اینکه موضوع رفتن مسجد جامعی از شورای شهر در جلسه روز سه شنبه شورای شهر مطرح می شود، گفت: ایشان محور اصلاح‌طلبان در شورا هستند و با رفتن ایشان خلائی در شورا ایجاد می‌شود اماجایگاه واقعی ایشان فعالیت در حوزه فرهنگ و اجتماعی علی‌الخصوص کتاب و کتابخوانی کشور است و محبوبیت خاصی بین اهل هنر و فرهنگ دارند و به همین دلیل این مسئولیت جایگاه مناسبی برای بهره مندی کشور و شهر تهران از ظرفیت‌های ایشان است.

وی ادامه داد: ایشان جزو سرمایه‌های فرهنگی کشور می باشند که در طول فعالیت‌های خود در شورای شهر تاثیرات مثبتی در تعاملات بین اعضای شورا داشته است.

مسجد جامعی همواره یکی از اعضای تاثیرگذار شورای شهر بوده است که هویت بخشی به شهر تهران، افزایش نظارت اجتماعی، نهادینه کردن تشکل‌های مردم نهاد و تخصصی کردن ماموریت‌های فرهنگی و اجتماعی در شهر بخشی از مجموعه فعالیت های تاثیرگذار وی می باشد.

این عضو شورای شهر تهران افزود: هرچند با رفتن ایشان خلائی در شورا ایجاد می‌شود؛ اما مطمئنا ایشان مانند گذشته در هر سمتی باشند بسیار تاثیرگذار خواهند بود و به ارتقاء فرهنگ شهر و کشور کمک خواهند کرد.

بنا براعلام دفتر سالاری، وی در پایان اعلام کرد: با رفتن احمد مسجد جامعی از شورا، افشین حبیب زاده از اعضای اصلاح طلب و عضو حزب اسلامی کار جایگزین ایشان می‌شود.

منبع:صراط
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين