امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/10 - 2:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیران سپاهان تکلیف خلیل زاده را مشخص کردند

مدافع سپاهان اصفهان تحت هیچ شرایطی در نیم فصل به از صبح روز گذشته شایعاتی در خصوص پیوستن قریب الوقوع شجاع خلیل زاده به پرسپولیس شنیده شد. شایعه ای که از پایه تکذیب شد. چرا که برخی منابع خبری اعلام کرده بودند مدیر برنامه های این بازیکن به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده است. در حالی که این اتفاق نیفتاده بود. از سوی دیگر مدیران سپاهان اصفهان آب پاکی را روی دست شجاع خلیل زاده ریخته اند. آنها اعلام کرده اند تحت هیچ شرایطی موافق جدایی او نیستند و باید تا پایان فصل در سپاهان بماند. در همین خصوص محسن طاهری اظهار داشت: «شجاع با ما قرارداد دارد و او را به هیچ تیمی نمی‌دهیم.» مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره علاقه پرسپولیس به جذب این بازیکن گفت: «پرسپولیس درخواستی برای جذب این بازیکن نداشته و نامه‌ای به دست ما نرسیده است. اگر هم نامه بدهند باز هم با جدایی خلیل‌زاده مخالفیم چون به این بازیکن نیاز داریم.» طاهری در باره نقل و انتقالات سپاهان و بازیکنان ورودی این تیم گفت: «درباره بازيكن جديد، هنوز هيچ كاری نكرديم، مذاكراتی داشتيم ولی هنوز نتوانستيم با بازيكنان مدنظر مربی به توافق برسيم.»نخواهد آمد.

به گزارش بابل نوین، از صبح روز گذشته شایعاتی در خصوص پیوستن قریب الوقوع شجاع خلیل زاده به پرسپولیس شنیده شد. شایعه ای که از پایه تکذیب شد.
چرا که برخی منابع خبری اعلام کرده بودند مدیر برنامه های این بازیکن به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده است. در حالی که این اتفاق نیفتاده بود.
از سوی دیگر مدیران سپاهان اصفهان آب پاکی را روی دست شجاع خلیل زاده ریخته اند. آنها اعلام کرده اند تحت هیچ شرایطی موافق جدایی او نیستند و باید تا پایان فصل در سپاهان بماند.
در همین خصوص محسن طاهری اظهار داشت: «شجاع با ما قرارداد دارد و او را به هیچ تیمی نمی‌دهیم.»
مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره علاقه پرسپولیس به جذب این بازیکن گفت: «پرسپولیس درخواستی برای جذب این بازیکن نداشته و نامه‌ای به دست ما نرسیده است. اگر هم نامه بدهند باز هم با جدایی خلیل‌زاده مخالفیم چون به این بازیکن نیاز داریم.»
طاهری در باره نقل و انتقالات سپاهان و بازیکنان ورودی این تیم گفت: «درباره بازیکن جدید، هنوز هیچ کاری نکردیم، مذاکراتی داشتیم ولی هنوز نتوانستیم با بازیکنان مدنظر مربی به توافق برسیم.»

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين