امروز : پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی پیشنهاد تحصیل دانش آموزان در تابستان به جای زمستان

دبیر کل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعطیلات به دلیل آلودگی شدید هیچ توجیه کارشناسی ندارد اما آموزش و پرورش با ساماندهی تعطیلات موافق است.

به گزارش بابل نوین، مهدی نوید ادهم دبیر کل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان با اشاره تعطیلات مدارس به دلیل آلودگی هوا اظهار داشت:این تعطیلات،آثار منفی آموزشی و تربیتی را به همراه داشته و دارد.

وی افزود:تعطیلات به دلیل آلودگی شدید هیچ مشکلی را حل نمی کند و هیچ توجیه کارشناسانه ای ندارد و آموزش و پرورش با ساماندهی تعطیلات موافق است.
دبیر کل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت:این تعطیلات موجب بازنگری تقویم آموزشی می شود تا دانش آموزان بتوانند حداکثر استفاده را از کلاس های درسی ببرند.
نوید ادهم در ادامه گفت:در حال پیگیری پیشنهاداتی به مجلس  مبنی بر اینکه تقویم آموزشی در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و مصوبه قبلی لغو شود هستیم.
وی در واکنش به پیشنهاد محیط زیست به آموزش و پرورش مبنی بر اینکه برای تحصیل دانش آموزان فصل تابستان جایگزین زمستان شود اظهار داشت:این موضوع باید به طور کلی بررسی شود که نتایج آن اعلام خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين

تبليغات در بابل نوين