امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل معرفی شد/ تصاویر

میثم مهدی‌پور مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل شد.

به گزارش بابل نوین، مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل و تودیع مسئول قبلی این تشکل با حضور سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل و دکتر سیدمظفر ربیعی ریاست این دانشگاه برگزار شد.

 در ابتدای این نشست سرهنگ محمدپور با ذکر مطالبی پیرامون وظایف تشکل‌های دانشجویی علی‌الخصوص نقش نهاد رهبری و بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بر لزوم همکاری فکری، عملی و هماهنگی بین روسای دانشگاه‌ها و مسئولان فرهنگی در مجموعه‌های اموزش عالی تاکید کرد.

در ادامه دکتر ربیعی با بیان این جمله که بسیجان موجب عزت کشور هستند اظهار کرد: برنامه‌ریزی ویژه برای این‌گونه مراسمات تودیع و معارفه با حضور همه دانشجویان می‌تواند در پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه موثر باشد.

وی افزود: به نظر بنده همه دانشگاهیان بسیجی هستند و باید فرهنگ و حرکت ویژه بسیجی در این دانشگاه تداوم داشته باشد.

در بخش دیگری از این مراسم احسان ذبیحی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه  علوم پزشکی بابل گفت: در این مدت فراز و نشیب و سختی‌هایی را متحمل شدیم و خداوند را شاکرم  که بهترین دوران عمرم را در این مجموعه سپری کردم.

در بخش پایانی این مراسم پس از برگزاری تودیع و معارفه مسئولان قبلی و فعلی بسیج دانشجویی دانشگاه فوق‌الذکر میثم مهدی‌پور مسئول جدید بسیج دانشجویی علوم پزشکی بابل در ابتدای سخنان خود با نام بردن از شهید شجاعیان گفت: این شهید بزرگوار فرمانده اصلی ما در دانشگاه است که باید راهبرد و عملکردمان مورد قبول وی قرار گیرد.

وی افزود: برای بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی بنیانگذار این تشکل دانشجویی بوده است.

مهدی‌پور در پایان اظهار کرد: افتخار ما این است که بسیج دانشجویی این دانشگاه با عنایات ریاست این مجموعه آموزشی توانست رتبه نخست را در بین دانشگاه‌های برگزار کننده اردوهای جهادی در مازندران را به دست آورد و این موضوع برای این مجموعه باعث دلگرمی است.

گفتنی است دربخش پایانی این مراسم سرهنگ محمدپور به همراه یاسر آقایی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بابل و همراهی جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی این شهر بر سر مزار شهدای مدفون شده در این دانشگاه حاضر ضمن قرائت فاتحه ادای احترام کردند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين