امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

جوانان و دانشجویان دقت کنند دشمن ایران اسلامی در کمین نشسته است/ امروز در دوران اوج تشکل بسیج دانشجویی هستیم

فرمانده سپاه بابل گفت: امروز دوران اوج این تشکل است و شاهد هستیم زحمات این قشر از دانشجویان در مسائل فرهنگی چگونه در مقابل حملات و هجمه‌های دشمن انقلاب و اسلام را بیمه کرده است.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل با هشداری جدی به جوانان ایران اسلامی اظهار کرد: جوانان و دانشجویان دقت کنند دشمن ایران اسلامی و مردم کشور ما در کمین نشسته است.

وی درابتدای صحبت‌های خود در مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با تسلیت ایام رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در مقابل زحمت‌های انقلابی این مرد بزرگ همین بس که رهبر انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری سال۷۶ در مورد آقای هاشمی فرمودند” هیچ کسی برای من هاشمی نمی‌شود”.

فرمانده سپاه ناحیه بابل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات کربلای پنج  تصریح کرد: خاطره این عزیزان، همیشه تاریخ در خاطر مردم این کشور خواهد ماند..

این مقام مسئول ادامه داد: شما بدانید عملیات کربلای چهار زمینه‌ساز عملیات کربلای پنج بود و حتی بعد از سالیان متمادی شاهد هستیم وقتی شهدای غواص را در مازندران و شهرستان بابل تشییع کردند چه میزان مردم قدرشناس بابلی با حضور خود بر شکوه و عظمت این مراسم افزودند و به دشمنان نظام پاسخی کوبنده در حمایت از فرزندان دلیر و شجاع این آب و خاک نشان دادند.

سرهنگ محمدپور افزود: امام در برهه‌ای از جنگ فرمودند” پاسخ دشمن را درمیادین مبارزه خواهیم داد” و دیدید شهدای ایران اسلامی چگونه از خود گذشتند تا هم کلام امام(ره) بر زمین نماند هم عزت و استقلال کشور حفظ شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها گفت: امروز دوران اوج این تشکل است و شاهد هستیم زحمات این قشر از دانشجویان در مسائل فرهنگی چگونه در مقابل حملات و هجمه‌های دشمن انقلاب و اسلام را بیمه کرده است.

این فرمانده ارشد نظامی شهرستان بابل ادامه داد: بیش از سی و چند سال است که مردم و دانشجویان در سنگر بسیج حضور دارند و همین مسئله باعث ایستادگی و سر افرازی ایران اسلامی شده است.

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری در مورد دانشجویان خاطرنشان کرد: رهبری فرمودند” اساتید فرماندهان و دانشجویان افسران جنگ فرهنگی و علمی هستند”، این موضوع نقش بارز و سازنده این عزیزان را در میادین مبارزه با استکبار جهانی و بدخواهان به نظام اسلامی را نشان می دهد.

محمدپور در پایان گفت: بهترین راهبرد در مسیر اهداف نظام مقدس اسلامی در دانشگاه‌ها همکاری همه جانبه مسئولان دانشگاه‌ها از جمله ریاست و مجموعه نهاد رهبری با تشکل‌های فرهنگی مانند بسیج دانشجویی است و این دوستان لازم و ملزوم هم هستند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين