امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/12 - 10:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیگر «گیتا» با چهار فیلم در سودای سیمرغ فجر ۳۵

به گزارش بابل نوین، حمیدرضا آذرنگ بازیگر پرکار این روزهای سینما و تلویزیون درباره آخرین فعالیت های خود، گفت:«من چند فیلم را پشت سر گذاشتم. فیلم های «دعوت نامه» به کارگردانی مهرداد فرید، فیلم سینمایی قاتل اهلی به کارگردانی مسعود کیمیایی، فیلم سینمایی«آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای، فیلم«۲۱ روز بعد» که حضور به شدت کوتاهی در آن دارم، اما خیلی خوشحالم، در کنار این جوانان قرار گرفتم.

وی گفت: چون فیلمنامه «۲۱ روز بعد» کودک دارد و برای کودک است. من خیلی این فیلمنامه را دوست داشتم و آرزوی این را دارم که با دیدن فیلم نیز این حظ دوچندان شود.

آذرنگ همچنین اظهار داشت: فیلم «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی را دارم که داستان آن در دهه ۶۰ می گذرد و زندگی مردم آن روزگار را بیان می کند. سریال«تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل را داشتم.

وی در خصوص فعالیت خود در تئاتر گفت: در بهمن ماه یک تئاتر دارم که در زمان اجرا درباره آن صحبت خواهم کرد.

آذرنگ در پاسخ به اینکه با این تراکم فعالیت، کار با کدام یک از کارگردانان را دوست دارید، گفت: در هر کاری که انجام می دهم، سعی می کنم نهایت لذت را ببرم و از عملکرد خودم راضی باشم. هر کاری ممکن است تجربه های تلخی داشته باشد، اما انگشت شمار کاری بوده که از آن تلخی چشیده باشم.

منبع:بانی فیلم

 /ع
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين