امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/12 - 21:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در هیئت سجادیه برگزار شد:

مراسم هم‌عهدی با شهدا در بابل+تصاویر

مراسم یادواره شهید کریم صالح‌طبری با حضور یکی از فرماندهان مدافع حرم، خانواده معظم شهید و جمعی از مشتاقان به فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد

به گزارش بابل نوین،مراسم یادواره شهید کریم صالح‌طبری با حضور دکتر سردار محمدعلی فلکی از فرماندهان مدافع حرم، خانواده معظم شهید و جمعی از مشتاقان به فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم علی محسن‌پور ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و معرفی شهید بزرگوار اظهار کرد: شهید کریم صالح‌طبری اولین شهید شهرستان بابل در ۱۷ شهریور در خانواده‌ای مذهبی رشد یافت. روحیه انقلابی وی  با حضور در جلسات  و هیات خانگی شکل گرفت.
در ادامه این مراسم دکتر سردار محمدعلی فلکی با حضور در جایگاه به ایراد سخنرانی پیرامون اهمیت برگزاری این جلسات در افزایش شناخت و آگاهی جوانان در مورد سیره شهدا پرداخت و گفت: برای بسیاری این سوال مطرح است که چطور در زمان طاغوت چنین جوانان با بصیرتی بوجود آمدند.

وی افزود: جلسات خانگی و مذهبی در شکل‌گیری اعتقاد جوانان نقش موثری داشته است.

سردار فلکی ادامه داد: ما ریزترین سوالات خود را در چنین مجالسی می‌پرسیدیم و از ان مجلس پاسخ دریافت می کردیم امروز نیز رویکرد باید اینگونه باشد.
گفتنی است مراسم فوق از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز و تا ساعت ۲۲ در هیئت سجادیه بابل ادامه داشت و در پایان از خانواده شهید صالح‌طبری تجلیل شد.ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين