امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/13 - 20:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمالا جلسه فردای مجمع برگزار نمی شود

به گزارش بابل نوین، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه دبیر مجمع آقای رضایی است و باید کارها را هماهنگ کند، گفت: مکانیزمی برای ریاست موقت مجمع وجود ندارد و طبق آئین‌نامه نیز جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام باید با حضور رئیس تشکیل شود.

پرویز داوودی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تشکیل جلسه مجمع تشخیص در روز شنبه ۲۵ دی‌ماه در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اظهار داشت: هنوز خبری درباره تشکیل جلسه به ما نداده‌اند و بعید است که جلسه مجمع فردا برگزار شود.
داوودی با بیان اینکه احتمالا کادر مجمع بخواهند مراسمی برای رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار کنند، افزود: شنبه هفته گذشته، جلسه مجمع بود که برگزار نشد و به جای آن جلسه کمیسیون برگزار شد، البته اینگونه نیست که جلسات مجمع همیشه یک هفته در میان باشد و گاهی هر هفته یا حتی سه‌ هفته یکبار بوده است و این بستگی به شرایط دارد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه دبیر مجمع آقای محسن رضایی است و باید کارها را هماهنگ کند، درباره ریاست موقت مجمع گفت: مکانیزمی برای ریاست موقت مجمع وجود ندارد و دبیر نیز رئیس نمی‌شود اما طبق آئین‌نامه مجمع، جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام باید با حضور رئیس تشکیل شود.
منبع:عصرایران
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين