امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از سامانه هوشمند پدافند غیرعامل

سامانه ارتباطی هوشمند رادیویی امید، امروز در مازندران رونمایی شد.

به گزارش بابل نوین،به  نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از رئیس پدافند غیرعامل توانیر کشور در مراسم رونمایی از این سامانه و پایان همایش پدافند غیر عامل و مدیریت بحران ۷ استان در ساری با بیان اینکه این سامانه هنگام  بروزحوادث پیش بینی نشده و خسارت به  خطوط توزیع برق کاربرد دارد، افزود: برای راه اندازی سامانه امید ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شد.
محمود رضا حقی فام افزود: این سامانه هوشمند با تلاش پنج ساله۱۰ متخصص داخلی راه اندازی شد.
وی با بیان اینکه این سامانه به صورت سیار روی خودرو نصب می شود، گفت: سامانه امید با ایجاد شبکه ارتباطی هوشمند، دسترسی کاربران شرکت توزیع برق را به یکدیگر در مناطق حادثه دیده فراهم می کند.
رئیس پدافند غیرعامل توانیر کشور گفت: شبکه های توزیع برق استا ن های شمال و غرب با توجه به شرائط طبیعی آسیب پذیر هستند که برای مقاوم سازی این شبکه ها در سه مرحله اعتبار های ویژه اختصاص یافته است.
حقی فام افزود: ۱۰۰ میلیارد ریال برای مقاوم سازی شبکه ها در مرحله نخست اختصاص یافت.
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه ۳۰ درصد شبکه توزیع برق مازندران فرسوده است، گفت: برای مقاوم سازی این شبکه ها به ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
قاسم شهابی افزود: ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای سه طرح مقاوم سازی خطوط برق استان اختصاص یافت که تا تابستان سال آینده این سه طرح بهره برداری می شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين