امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/14 - 12:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت طلا در بازار واقعی است/ ثبات قیمت طلا تا دوشنبه

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از واقعى بودن نرخ طلا خبر داد و گفت: قيمت طلا و سكه بى‌تاثير از حباب روزهاى گذشته بوده و مطابق با قيمت جهانى طلا در حال عرضه بوده كه قيمت واقعى طلا است.

به گزارش بابل نوین،محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد میزان، در ارتباط با پیش بینى قیمت طلا و سکه در دو ماه پایانى سال، اظهار کرد: پیش بینى نرخ طلا و سکه تابع اتفاقات تاثیر گذار بر قیمت طلا و سکه بوده و تنها براى ٢۴ساعت آینده مى‌توان این قیمت را پیش بینى کرد.

وى با اشاره به حباب قیمت روزهاى گذشته قیمت طلا، افزود: در بحث طلا  وقتى تقاضا افزایش پیدا کند و قیمت واقعى و قیمت عرضه با یکدیگر تفاوت پیدا کند، حباب قیمت ایجاد مى‌شود و لازمه از بین رفتن حباب قیمت این است که قیمت‌ها شفاف باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در حال حاضر قیمت طلا و سکه بى تاثیر از حباب روزهاى گذشته بوده و مطابق با قیمت جهانى طلا در حال عرضه بوده که قیمت واقعى طلا است.

کشتی‌آرای در انتها، بیان کرد: در صورتى که اتفاق خاص و تاثیرگذار بر نرخ ارز در روزهاى آینده رخ ندهد، به نظر نمى‌رسد تا دوشنبه هفته جاری قیمت‌ها دچار تغییر قابل توجهى شوند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين