امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال حبس ۱۰ ساله نتانیاهو به اتهام فساد و دریافت رشوه

به گزارش بابل نوین، پلیس رژیم صهیونیستی همسر بنیامین نتانیاهو و سردبیر یکی از روزنامه‌های عبری را که قرار بود قراردادی با او برای یک پوشش خبری ویژه به امضا برساند، مورد تحقیق و بازجویی قرار داد. گفته می‌شود به احتمال زیاد سردبیر این روزنامه هم در پرونده فساد نتانیاهو دست داشته است.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، کارشناسان حقوقی صهیونیستی می‌گویند که در صورت اثبات اتهامات نسبت داده شده به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، طبق قوانین اسرائیل اقدام نتانیاهو به منزله دریافت رشوه خواهد بود.
هفته گذشته گزارشی در روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” منتشر شد که طی آن نتانیاهو به تلاش برای امضای قراردادی با روزنامه یدیعوت آحارونوت به منظور دستیابی به یک پوشش ویژه خبری در جریان انتخابات سال ۲۰۱۴ متهم شد.
آویا الف، وکیل صهیونیستی و مدیر سابق بخش اقتصادی دفتر دادستان کل رژیم صهیونیستی در گفتگویی تصریح کرد که اثبات صحت اتهامات وارده به نتانیاهو دلیلی خواهد بود بر اینکه او رشوه دریافت کرده است.
وی افزود که به موجب قانون اسرائیل، اقداماتی به منظور اثبات این جرم انجام خواهد شد و در صورت اثبات اتهامات، نتانیاهو مجرم شناخته می‌شود.
گفتنی است اگر اتهام دریافت رشوه نتانیاهو ثابت شود، به موجب قانون اسرائیل او باید ۱۰ سال حبس شود.
منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين