امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره استانی تئاتر فجر

سی و پنجمین جشنواره استانی تئاتر فجر در آمل به کار خود پایان داد .

به گزارش بابل نوین، به  نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از آیین اختتامیه این جشنواره با حضور هنرمندان و گروه های برتر در سالن همایش های دانشگاه شمال آمل برگزار شد.

در آیین اختتامیه این جشنواره از سه کارگردان شرکت کننده در آمل به همراه سه پیشکسوت فرهنگ و هنر مازندران قدردانی و از مقام شامخ شهید اپرناک از شهدای فرهنگی آمل هم تجلیل شد.

مازندران برای نخستین بار پس از ۳۴ دوره میزبان جشنواره بین المللی تئائر فجر شده است.

جشنواره استانی سی و پنجم تئاتر فجر امسال علاوه بر تهران در آمل ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، بوشهر ، اهواز و یزد برگزار می شود .

همچنین دیشب اجرای کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو به کارگردانی رامین ریاضی از تبریز با استقبال پرشور شهروندان آملی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) آمل روی صحنه رفت.

اجرای سومین و آخرین اثر این جشنواره با حضور احمدی مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

این جشنواره با دو اجرای تنها سگ اول میداند چرا پارس میکند، مکبث به کارگردانی،ابراهیم پشت کوهی از بندرعباس و هدیه مرموز به کارگردانی یاسر خاسب از تهران در آمل میهمان فرهنگ دوستان این شهر بود.

پیش از این جشنواره قرار بود روزهای ۲۰تا ۲۳ دی ماه در آمل آغاز شود که در پی ارتحال آیت اله هاشمی رفسنجانی به تاخیر افتاد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين