امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/15 - 13:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام دانشجویان به عتبات از اول بهمن

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اولین اعزام دوره شانزدهم عتبات دانشگاهیان از شهر اصفهان و اول بهمن ماه انجام می شود.

به گزارش بابل نوین،محمد زارع معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در دوره شانزدهم بیش از ۸۲ هزار نفر برای سفر عتبات عالیات ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: امسال بیش از ۱۶ هزار نفر از اول بهمن تا پایان فروردین سال ۹۶  به سفر عتبات مشرف می شوند.

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: اولین گروه اعزام دانشجویان اول بهمن و از شهر اصفهان است و دوم بهمن از تهران اعزام زائران برای سفر به عتبات عالیات آغاز می شود.

زارع اظهار داشت: در این دوره ۵ گروه شامل اساتید دانشگاهی، کارمندان دانشگاه، پسران مجرد، دختران مجرد و زوج‌های متأهل اعزام می شوند که برای هر زائر ۲۰۰ دلار ارز تخصیص داده شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌های متعددی برای زائران در این سفر داریم و  همچنین برای بعد از سفر نیز برنامه‌ای همچون اعزام دو روزه کاروان‌ها به شهر مقدس قم در نظر گرفته‌ شده است.

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: ثبت‌نام دوره هفدهم اعزام دانشگاهیان به عتبات نیز مانند همیشه بعد از اتمام اعزام این دوره است از ماه رمضان سال آینده برای اعزام در فصل تابستان آغاز می شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين