امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عروسک گردان «سنجد» در انتظار اسپانسر

عروسک گردان «سنجد» در انتظار اسپانسر

 

به گزارش بابل نوین، نگار استخر که با کارهای کودک درتلویزیون زمانی حضور فعالی داشت و در کنار آن طراحی صحنه و لباس و عروسک گردانی رانیز انجام می داد، از طرح جدید خود برای ساخت یک برنامه جدید برای کودکان خبر داد.

او ابتدا با اشاره به فضای کاری سازمان در حوزه برنامه سازی گفت: این روزها به این جهت که شرایط سازمان برای تولیدات مناسب نیست کمتر برنامه ساخته می شود و من هم منتظرم تا شرایط برای این امر مطلوب شود تا بازهم کار در این حوزه را شروع کنم. در حال حاضر هم طرحی داریم که با پیمان ناظمی برای یک برنامه تدارک دیده ایم و اگر اسپانسر پیدا کنیم آن را اجرایی خواهیم کرد.

استخر درباره این طرح بیان کرد: در این طرح قرار بود تا خود آقای ناظمی به عنوان مجری هم حضور داشته باشد و به جهت دیجیتالی شدن دنیای امروز و وجود نرم افزارها و بازی های گوناگون برای بچه ها شخصیت ها به شکل سه بعدی و با برنامه طراحی شوند اما فعلا همانطور که گفتم منتظر پیدا شدن یک حامی مالی هستیم.

وی درباره وضعیت حوزه کودک و فضای انیمیشن در کشور گفت:متاسفانه الان به جهت همان شرایط موجود در سازمان افراد غیر متخصص به حیطه برنامه سازی وارد شده اند وبخشی از  این مسئله به دلیل وضعیت مالی سازمان است، این اتفاق در حالی رخ می دهد که فعلا مسئولین گروه کودک بسیار هوشمندانه در تلاش هستند تا بازار کار به دست افراد غیر متخصص نیفتد اما بازهم گریز ازاین اتفاق در شرایط موجود کار ساده ای نیست.

وی افزود: در حوزه انیمیشن نیز تا اینجا خوب پیشرفته ایم و امروز بر عکس گذشته ها انیمیشن های خوب بیش از پیش دیده می شود، کارهایی که می توانند جای کارهای خارجی را بگیرند اما در این بخش هم مثل کاری که در مورد «آرش» رخ داد می شود با پرداخت به ادبیات و تاریخ اصالت بیشتری به آن ها داد.

استخر خاطرنشان کرد: من معتقدم با تربیت کودکان است که می شود آینده خوبی را داشت به همین جهت باید بیش از پیش به این حوزه پرداخت.

منبع:بانی فیلم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين