امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/15 - 16:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان
بهداد سلیمی:

کمیته ملی المپیک از رسانه آلمانی شکایت کند/ موضوع را پیگیری می‌کنم

به گزارش بابل نوین، بهداد سلیمی در مورد اینکه قصد شکایت از رسانه آلمانی که از عکس او برای تبلیغ یک نوع ماده مخدر سوء استفاده کرده است، دارد یا خیر؟ گفت: شکایت از آن رسانه را باید کمیته ملی المپیک انجام دهد. فدراسیون نامه‌نگاری‌ها را با کمیته ملی المپیک انجام می‌دهد تا کمیته ملی المپیک به عنوان مرجع ورزش ایران از آن رسانه آلمانی اعلام شکایت کند.
او افزود: نمی‌دانم که چرا آن رسانه آلمانی از عکس من استفاده کرده است. من هم پیگیر قضیه هستم.
سلیمی در پاسخ به این پرسش که عکس‌العملش پس از دیدن آن عکس چه بود، تصریح کرد: تعجب کردم. اول اصلا نمی‌دانستم آن ماده سبز رنگ چه چیزی است و فکر می‌کردم در جهت حمایت از فضای سبز است (با خنده). پس از آن متوجه شدم که آن یک نوع ماده مخدر است از این رو، قضیه را پیگیری خواهم کرد.
قهرمان المپیک لندن در مورد توافقش با تیم ذوب‌آهن برای حضور در لیگ برتر، بیان کرد: با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد امضا کردم و قرار است در هفته آخر و فینال برای این تیم وزنه بزنم. بیشتر برای آمادگی خودم بود و می‌خواستم در مسابقه‌ای شرکت کنم.
او در مورد اینکه گفته می‌شود زانویش متورم شده است، گفت: چیز خاصی نیست جزو عوارض بعد از عمل است و اتفاق خاصی رخ نداده است. تمریناتم هم خوب است و کم کم شدت تمریناتم بیشتر می‌شود.

 

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين