امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/16 - 16:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«معمای شاه» تحت تاثیر درگذشت‌ آیت‌الله هاشمی

«معمای شاه» شامگاه گذشته با پخش سکانس‌هایی از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همراه بود. سازندگان این مجموعه در پیامی درگذشت یار دیرین امام (ره) را تسلیت گفتند و از مرحوم آیت‌ الله رفسنجانی به عنوان یکی از بازوان تاریخ انقلاب یاد کردند.

«معمای شاه» تحت تاثیر درگذشت‌ آیت‌الله هاشمی

 

 

به گزارش بابل نوین، پیش از این سکانس‌های مربوط به شخصیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در «معمای شاه» پخش شده بود که شامگاه یکشنبه این صحنه‌ها بازپخش شد.

در این سکانس‌ها فرازهایی از مبارزات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کنار شخصیت‌هایی چون آیت‌الله مطهری و آیت‌الله طالقانی و دیگر مجاهدان انقلاب به تصویر کشیده شده است.

علاوه بر پخش این سکانس‌ها، تصاویری از مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سال‌های انقلاب در کنار امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به طور اختصاصی در قالب مجموعه «معمای شاه» پخش شد.

محمدرضا ورزی – کارگردان «معمای شاه» – پیش از این در دیداری با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، درباره به تصویر کشیدن شخصیت وی در قالب سریال، توضیحاتی را ارائه کرده بود.

او درباره شخصیت یار دیرین امام (ره) گفته است: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از بازوان تاریخ انقلاب بود. ما در «معمای شاه» با نگاهی فراجناحی رویدادها و شخصیت‌ها را از مرحوم بازرگان گرفته تا آیت‌الله طالقانی و آیت الله هاشمی رفسنجانی بررسی کردیم چون فکر کردیم باید تمام زوایا را دید و در واقع تا جایی که مقدور است و به قصه ما ربط دارد باید این شخصیت‌ها را به تصویر می‌کشیدیم./م

منبع : ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين