امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/16 - 17:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویدئوی این دختر ۱۲ ساله طوفانی در اینترنت به‌پا کرده است + تصاویر

چنین اتفاقاتی، هشداری جدی برای تمام خانواده هاست که بیشتر از پیش مراقب فرزندان کم سن وسال خود باشند.

ویدئوی این دختر 12 ساله طوفانی در اینترنت به‌پا کرده است + تصاویر

به گزارش بابل نوین، ویدئوی دختر ۱۲ ساله آمریکایی که در حیاط پشت منزلشان دست به خودکشی زده است طوفانی در فضای مجازی بپا کرده است. دختر بیگناهی که قربانی روابط لجام گسیخته حاکم بر جامعه غرب شد.  “کیتلین نیکول دیویس” اهل ایالت جورجیا آمریکا و دانش آموز مقطع راهنمایی، صحنه خودکشی خود را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی بصورت زنده برای میلیون ها نفر پخش کرد. این دختر در این ویدئو و دقایقی قبل از خودکشی ادعا کرد که توسط دوست پسر خود مورد تعرض و اذیت و آزار جنسی  قرار گرفته است.

ویدئوی این دختر 12 ساله طوفانی در اینترنت بپا کرده است+ تصاویر

پلیس آمریکا در گفتگو با یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا از سایت هایی که این ویدئو را منتشر کردند خواست تا در خصوص حذف آن اقدام کنند اما آنها از انجام این کار خودداری کردند. همچنین انجمن ملی حفاظت از خشونت علیه کودکان انگلیس با تاکید بر اینکه این ویدئو باید فورا از فضای مجازی حذف شود گفت: ” ما از شبکه های اجتماعی می خواهیم سریعا این ویدئو را حذف نمایند. تمام کودکان باید در فضای مجازی احساس امنیت داشته باشد. ویدئوهایی این چنینی نشان می دهد که ما نیازمند قوانینی برای حفاظت از کودکان خود در برابر محتوای نامناسب و مخرب از طریق  حذف، فیلترینگ یا اعمال  اقدامات تایید سن آنلاین هستیم”.

ویدئوی این دختر 12 ساله طوفانی در اینترنت بپا کرده است+ تصاویر

گفتنی است، این برای نخستین بار نیست که ویدئوهایی از این دست بصورت زنده در فضای مجازی منتشر می شود. اوایل این ماه و همچنین اواخر سال گذشته میلادی نیز پخش زنده لحظه حمله قلبی زنی که در حال آواز خواندن بود و همچنین شلیک کردن جوانی در یک پارتی خصوصی به سمت دوستش سر و صدای زیادی بپا کرده بود. /م

ویدئوی این دختر 12 ساله طوفانی در اینترنت بپا کرده است+ تصاویر
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين