امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزادسازی ۷ محله دیگر در موصل

به گزارش بابل نوین، نیروهای عراقی در ادامه پیشروی‌های خود چندین محله دیگر در موصل را از لوث تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

به نقل از الفرات نیوز، عبدالامیر رشید یارالله فرمانده عملیات نینوا ما می‌آییم گفت که یروهای عراقی امروز ۷ محله دیگر در موصل را آزاد کردند و ده‌ها تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

وی افزود: یگان‌های نظامی مستقر در محور شمالی موصل موفق شدند محله‌های القیروان، الکندی  را آزاد کرده و پرچم عراق را بر فراز ساختمان‌های این دو محله به اهتزاز در بیاورند.

یارالله همچنین اظهار داشت که نیروهای مبارزه با تروریسم موفق شدند محله‌ الشرطه، مجتمع فرهنگی واقع در محور شرقی کرانه چپ موصل را آزاد کنند.

وی گفت که نیروهای عراقی امروز موفق شدند محله الجماسه، محله النبی یونس و مرقد حضرت یونس را از چنگ تروریست‌های داعشی آزاد کنند.

نیروهای پلیس فدرال عراق امروز موفق شدند یک کارخانه ساخت بمب و موشک داعش و یک خودروی بمب‌گذاری شده را در محور جنوبی کرانه چپ موصل کشف کنند.

عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ گروه داعش ۲۶ مهر ماه گذشته به‌دستور حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق آغاز شد و نیروهای عراقی از آن زمان تاکنون صدها منطقه را از چنگ تروریست‌های داعشی آزاد کرده‌اند.

 

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين