امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/17 - 12:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فضاسازی رسانه‌ای عربستان؛

سامانه موشکی «اس-۳۰۰» از حمایت از آسمان تهران بازماند!

به گزارش بابل نوین،عصر دیروز (دوشنبه) صدای شلیک سامانه‌های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد. این تیراندازی ممتد بود و چند دقیقه به طول انجامید.

ز سامانه موشکی «اس-300» از حمایت از آسمان تهران بازماند!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه الکترونیکی «سبق» در گزارشی مدعی شد: «سامانه موشکی «اس-۳۰۰» با اینکه بدست ایران رسیده است و ایرانی ها از داشتن آن مباهات می کنند، ولی از مهار کردن یک پهپاد کوچک در آسمان تهران بازماند.»

 

این روزنامه در ادامه و طی فضاسازی رسانه ای ادعا کرد: «پهپادی که به آسمان تهران نفوذ کرده بود، توانست از محدوده پرواز ممنوع خارج شود بی آنکه «اس-۳۰۰» بتواند کاری از پیش ببرد.»

 

گفتنی است که عصر دیروز (دوشنبه) صدای شلیک سامانه‌های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد. این تیراندازی ممتد بود و چند دقیقه به طول انجامید.

 

در همین راستا امیر الهامی معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) اعلام کرد: یک فروند پرنده بدون سرنشین فیلمبرداری وارد منطقه پرواز ممنوع شده بود که سامانه‌های پدافند هوایی برابر روش‌های جاری وارد عمل شد.

 

الهامی تاکید کرد: این پرنده بعد از اولین رگبار از محدوده خارج شد و برای تامین امنیت مردم منطقه تیراندازی خاتمه یافت و تهدید خاصی به حساب نمی‌آید.

 

اما ناصربخت معاون امنیتی انتظامی فرمانداری تهران پیش از این گفته بود که هدف یک پرنده بدون سرنشین بوده که وارد منطقه ممنوعه شده و توسط سامانه های پدافندی ساقط شده است./ز

جام نیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين