امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/17 - 14:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حرف‌های عجیب خانم بازیگر در برنامه تلویزیونی

ناصر در بخش‌هایی از این گفت‌‌وگو خواستار دادن حق‌ طلاق و تحصیل برابر به زنان شد. او با اشاره به اینکه زنان باید در دادگاه‌ها بجنگند تا حقی را که متعلق به آنان است، پس بگیرند، نسبت به این وضعیت به شدت انتقاد کرد.

به گزارش بابل نوین،ناصر در این گفت‌‌وگو به تفاوت‌هایی که میان زنان و مردان در احقاق حقوق خود در جامعه وجود دارد، اشاره کرد و به انتقاد از آن پرداخت. این بازیگر که به تازگی مادر شده است از تجربه شگفت‌انگیز مادر شدن گفت و تاکید کرد که بعد از به دنیا آمدن فرزند، مادر وارد دنیای تازه‌ای می‌شود. اخلاق خوب و انسانیت از اولین چیزهایی است که این بازیگر دوست دارد به فرزندش آموزش دهد.
حرف های فمنیستی یکتا ناصر در برنامه آزاده نامداری

ناصر در بخش‌هایی از این گفت‌‌وگو خواستار دادن حق‌ طلاق و تحصیل برابر به زنان شد. او با اشاره به اینکه زنان باید در دادگاه‌ها بجنگند تا حقی را که متعلق به آنان است، پس بگیرند، نسبت به این وضعیت به شدت انتقاد کرد. به اعتقاد این بازیگر دارنده سیمرغ جشنواره فجر، دورانی که زنان تنها بچه‌‌داری می‌کردند، گذشته است و باید حقوق مساوی با مردان برای آنها قائل شد. او در همین باره تاکید کرد که ترجیح می‌دهد به طور قانونی امتیازات بسیاری داشته باشد.برنامه «آبان» برنامه‌ای درباره زنان است که به گفت‌وگو با شخصیت‌های زن معاصر در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری،‌ ورزشی‌ و علمی و… می‌پردازد. این برنامه به کارگردانی مهرداد شاملو و بهروز داوودی و با اجرای آزاده نامداری روزهای شنبه روی سایت آپارات قرار می‌گیرد.

«آنتن استودیو» تهیه‌کننده، مهدیا عابدی سردبیر و کتایون کیخسروی نویسنده و مشاور رسانه‌ای برنامه «آبان» هستند./ز
افکارنیوز
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين