امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/17 - 14:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سریال جنجالی شرلوک هولمز صدای همه را درآورد +تصاویر

این انتقادها در حالی صورت گرفته که سازندگام فیلم انفجار شدید در یکی از پلان ها را قوی تر از آ«چه که در ذهن داشته اند بیان کرده اند . صحنه شدت انفجار به قدری غیر قابل منتظرانه بوده که یکی از منتقدان بیان کرد که هرگز حاضر به بازبینی چنین صحنه ای نیست .

به گزارش بابل نوین،شبکه جهانی بی بی سی یکی از جنجالی ترین سریال های خود را به پایان برد. سریالی که گفته می شود با هزینه سنگین تهیه شد و بیشترین تبلیغات برای نشاندن مخاطبان پای آن صورت گرفت اما پایان سریال شرلوک هولمز از کانال بی بی سی با موجی از انتقادها همراه شد.بسیاری از منتقدان آن را پروژه ای شکست خورده معرفی کردند.

به گزارش دیلی استار ، منتقدان در گفتگوهای خود از واژه هایی چون مزخرف ، افراطی و خسته کننده استفاده کردند.
آخرین سری این سریال ساعت ۹ شب یکشنبه در کانال bbc1 پخش شد. پلان هایی چون گفت و گو هایی ناراحت کننده ، صحنه های بی ربط  ،صحنه انفجارهای شدید و بیخود ، شکل کلاسیک ” شرلوک هولمز ” قدیمی را خراب کرده است .
این انتقادها در حالی صورت گرفته که سازندگان فیلم انفجار شدید در یکی از پلان ها را قوی تر از آ«چه که در ذهن داشته اند بیان کرده اند . صحنه شدت انفجار به قدری غیر قابل منتظرانه بوده که یکی از منتقدان بیان کرد که هرگز حاضر به بازبینی چنین صحنه ای نیست ./ز
فردانیوز
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين