امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/17 - 21:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

غیبت حسین فریدون در نشست خبری روحانی

به گزارش بابل نوین،  نهمین نشست خبری رئیس جمهور امروز در حالی برگزار شد که حسین فریدون برادر رئیس جمهور برخلاف رویه‌های پیشن در این نشست غایب بود.

نهمین نشست خبری حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور امروز در محل ساختمان شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

**طبق اعلام روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری این نشست قرار بود از ساعت ۱۶ برگزار شود و حضور خبرنگاران و عکاسان نیز ساعت ۱۴ باشد.

**رئیس جمهور رأس ساعت ۱۵:۵۷ دقیقه وارد سالن شهید بهشتی شد و پس از ورود وی قرآن قرائت شد.

**پشت سر رئیس جمهور به رنگ آبی لاجوردی بود و تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری روی دیوار نصب بود.

**از ساعت ۱۵:۱۵ تقریبا برخی از اعضای هیئت دولت وارد سالن کنفرانس شدند که محمدباقر نوبخت و محمود واعظی وزیر ارتباطات از اولین کسانی بودند که در ردیف اول نشستند.

**نفر بعدی محمودجواد ظریف وزیر امور خارجه بود که ورود او با استقبال عکاسان خبری و نواختن صدای شاتر دوربین‌های‌شان همراه شد. تعدادی از عکاسان نیز وزیر خارجه را مورد خطاب قراردادند و از او خواستند به سمت آنها دست تکان دهد تا عکس بگیرند که ظریف نیز همین کار را انجام داد و گفت “مخلصیم”.

**قبل از آغاز نشست خبری، طیب نیا وزیر اقتصاد نیز به صورت ایستاده و درگوشی، با ظریف چند دقیقه‌ای صحبت کرد که این موضوع برای عکاسان و خبرنگاران جالب بود.

**عراقچی معاون وزیر خارجه نیز هنگامی که قصد نشستن به صندلی داشت با ظریف خوش و بش کرد و ظریف خطاب به وی گفت: ما فکر کردیم شما نمی‌آیید و سراغت را گرفتیم.

**دمای سالن نیز مثبت ۱۸ درجه را نشان می‌داد و یک نفر نیز مرتب دمای سالن را چک می‌کرد تا هوای سالن گرم نشود.

**یکی از نکات مورد توجه در نشست خبری امروز غیبت حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور بود که برخلاف نشست‌های قبلی که در ردیف اول و در کنار محمد نهاوندیان می‌نشست، اما امروز در نشست حضور نداشت.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين