امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/18 - 9:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز محدودیت‌های ترافیکی در جاده های مازندران

محدودیت‌های ترافیکی در جاده های مازندران از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ محمدرضا خسرویان سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: رفت و آمد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز، فردا و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد موتور سیکلت ها بجز موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری نیز از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه از محورهای چالوس ، هراز و سوادکوه ممنوع است.

سرهنگ خسرویان افزود: تردد همه تریلرها به‌‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۲ روز جمعه یکم بهمن‌ماه از جاده سوادکوه ممنوع خواهد بود.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه یکم بهمن‌ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

وی افزود: محور کندوان برای ایمن‌سازی تونل شماره ۵ امیرکبیراز ساعت ۲۱:۳۰ تا ۵:۳۰ دقیقه بامداد روزهای شنبه، یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه تا ۲۰ اسفند ماه امسال بسته است.

سرهنگ خسرویان گفت: آمد و شد خودروها اکنون درهمه محورهای مواصلاتی مازندران عادی و روان و سطح جاده های استان نیز خشک است.

تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش‌شماره ۰۱۱ شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين