امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقشه ترور ترامپ در مراسم تحلیف!

به گزارش بابل نوین، گروه های تروریستی داعش و القاعده قصد دارند حمله ای وحشتناک در مراسم تحلیف دونالد ترامپ انجام دهند.

به نقل از دیلی استار، تروریستهایی که در مناطق جنگ زده ای مثل سوریه و عراق زندگی می کنند از حامیان خود در غرب درخواست کرده اند در مراسم تحلیف “دونالد ترامپ”، رئیس جمهور منتخب آمریکا که بیش از میلیونها نفر حضور دارند، حمله ای تروریستی انجام دهند.

گروه ترورریستی القاعده  در مجله تبلیغاتی خود به نام “اینسپایر” اعلام کرده است که حامیان این گروه باید از پهپادهای حامل مواد منفجره دست ساز در رویدادهای پرجمعیت استفاده کنند.

گروه تروریستی القاعده همچنین در نسخه دیگری از مجله خود از حامیانش خواست در رویدادهای ورزشی، کمپین های انتخاباتی، جشنواره ها و دیگر تجمع ها که دهها هزار نفر حضور دارند، حمله ای تروریستی انجام دهند. بنابر اعلام القاعده، نکته مهم این است که تروریستها باید مردم را هدف قرار دهند نه ساختمانها را. گروه تروریستی القاعده از “واشنگتن دی سی” به عنوان هدف شماره یک این گروه برای انجام حملات تروریستی نام برده است.

گروه تروریستی داعش هم از قصد خود برای ترور رئیس جمهور ۷۰ ساله جدید آمریکا خبر داده است. داعش در نسخه ای از مجله “رومیه” از حامیان خود درخواست کرده است که مراسم تحلیف ترامپ را هدف حملات خود قرار دهند. گروه تروریستی داعش همچنین اعلام کرده است: “حامیان ما باید در رویدادهایی که تعداد زیادی از مردم حضور دارند حملاتی شبیه حمله نیس فرانسه انجام دهند.” در جریان جشن های روز ملی فرانسه در سال گذشته میلادی، یک کامیون در شهر نیس در جنوب این کشور به جمعیت حاضر در جشن حمله کرد. در این حمله تروریستی ۸۶ نفر کشته و ۱۵۰ نفر زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش چند هفته پیش هم یک ویدئو تبلیغاتی منتشر کرد و در آن از حامیان خود خواست ترامپ و دیگر سران جهان را ترور کنند.

مراسم تحلیف دونالد ترامپ ۲۰ ژانویه سال جاری میلادی (۱ بهمن) در واشنگتن دی سی برگزار خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين