امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقشی متفاوت از بازیگر «دورهمی» در یک سریال نوروزی

به گزارش بابل نوین، سروش جمشیدی بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی  پیرامون جزئیات تولید سری جدید برنامه تلویزیونی «دور همی» و ایفای نقش خود در سریال نوروزی «مرز خوشبختی» گفت: با توجه به حضور مهران مدیری به عنوان کارگردان در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر»، هنوز هیچ زمانی برای شروع مجدد برنامه «دورهمی» مشخص نشده است.

 


وی در خصوص تغییرات ساختاری و ایفای نقش خود «قیمت» بیان کرد: در شروع جدید تغییرات لازم است و «دورهمی» هم بعضا با یکسری تغییرات اساسی در ساختار برنامه شامل؛ نمایش‌ها، استنداپ کمدی و غیره به روی آنتن رود.

بازیگر سریال «در حاشیه» افزود: به احتمال زیاد نقش من در سری جدید از برنامه «دورهمی»  با همان شخصیت «قیمت» به نمایش در می‌آید و بعید می‌دانم که در سری جدید شخصیتم تغییر کند.

جمشیدی در ادامه این گفتگو پیرامون ایفای نقش خود در مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» اظهار داشت: «مرزخوشبختی» از جمله کارهایی است که از لحاظ گروه بازیگران و کارگردانی همه از پتانسیل‌های جوان عرصه هنر هستند و تمام ماجراهای این سریال حول اتفاقات زندگی جوانان در جامعه رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: به عقیده من سریال «مرز خوشبختی» با اشاره به یکسری از معضلاتی که گریبان گیر جوانان است، همنسلان جوان می‌توانند با داستان این سریال همزاد پنداری کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين