امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
برانکو:

به بردن عادت کرده ایم

به گزارش بابل نوین، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که این تیم لیاقت تبریک دارد زیرا به بردن عادت کرده است.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از کسب پیروزی برابر فولاد خوزستان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:
۹۰ دقیقه بازی تحت کنترل ما بود
برای یک مربی هیچ شادی بالاتر از این نیست که مقابل یک تیم خوب که اولین شکست خانگی‌اش را بعد از پیوستن ساسان انصاری به این تیم را پذیرفت، جشن بگیرد، به شکلی که ۹۰ دقیقه بازی را تحت کنترل خود داشتیم و در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های خطرناک زیادی نیز خلق کردیم. طبیعی است که این شادی من زیاد است چرا که بازیکنانم بسیار عالی کار کردند.
به بردن عادت کرده ایم
 بازیکنان من استحقاق تبریک‌ها را دارند. آن‌ها نشان دادند که همچنان عادت به بردن را حفظ کرده‌اند. واقعا از اینکه توانستیم تا این حد هواداران را راضی به خانه‌ها بفرستیم خوشحالم و جا دارد بار دیگر به آن‌ها تبریک بگویم.
 البته این اختلاف امتیازی که با تراکتورسازی در صدر جدول ایجاد کرده‌ایم، زمانی ارزش خواهد داشت که روند خوب‌مان را ادامه دهیم و بتوانیم بردهای آتی را نیز کسب کنیم. اعتقاد داریم که انگیزه‌مان بعد از این بازی بیشتر خواهد شد و رابطه خوب بین هواداران و بازیکنانم نیز بهتر و بهتر خواهد شد و این قشنگ‌ترین چیزی است که در ورزش وجود دارد. یک بار دیگر جا دارد بازیکنان قهرمانم را ستایش و از آن‌ها تشکر کنم.
برای فولاد احترام قائل هستیم
هرگز به این فکر نمی‌کنم که با تعداد گل‌های کم یا بیشتر یک بازی را ببریم بلکه هدف اصلی ما برد است و تعداد گل مهم نیست. طبیعی است که بازی شرایط خاص خود را دارد و ما در بازی قبل نیز فرصت‌های بسیار زیادی داشتیم که گل نشد اما طبیعی است که ما به دنبال این هستیم که در هر بازی موثر باشیم و بردمان را مطمئن‌تر کنیم.
 دیروز در کنفرانس پیش از بازی نیز گفتم تا چه اندازه برای فولاد احترام قائلم و به رغم باخت آن‌ها نیز همچنان فکر می‌کنم که آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند؛ تیمی که تا دقیقه ۹۳ تلاش می‌کرد که حداقل یک گل را به ثمر برساند، تیمی قابل احترام و ستایش است. فولاد در ادامه لیگ برای هر تیمی قطعا حریف سرسختی خواهد بود.
منبع: ورزش ۳
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين