امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پایگاه صهیونیستی عنوان کرد؛

فرصت بزرگ سپاه ایران/ نفوذ اطلاعاتی باورنکردنی!

«منابع اطلاعاتی گزارش داده اند که این شبکه تلفن همراه به سپاه ایران کمک خواهد کرد که هر گونه تماسی را شنود کرده، و پیامک ها و ایمیل های مشتریان را در اختیار داشته و حتی مرور صفحات وب توسط آن ها را مورد بررسی قرار دهد...»

به گزارش بابل نوین، پایگاه صهیونیستی دبکا فایل (Debka File) با انتشار گزارشی ضمن اشاره به واگذار شدن پروانه اپراتور تلفن همراه سوریه به ایران، مدعی شده است که با این اقدام نفوذ سپاه ایران در سوریه به صورت باورنکردنی توسعه خواهد یافت.
روز گذشته عماد خمیس نخست‌وزیر سوریه وارد تهران شد و مورد استقبال اسحاق جهانگیری قرار گرفت و به منظور تعمیق، تحکیم و توسعه روابط و گسترش مناسبات، ۵ سند همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه امضا شد؛ واگذاری پنج هزار هکتار از اراضی کشاورزی، واگذاری معدن فسفات الشرقیه، واگذاری هزار هکتار زمین برای احداث مخازن و پایانه‌های نفت و گاز، واگذاری پروانه اپراتور تلفن همراه و واگذاری طرح گاوداری و اراضی اطراف آن اسنادی بودند که میان دو کشور به امضا رسید و براساس این اسناد، این طرح‌ها برای اجرا در سوریه به جمهوری اسلامی ایران واگذار شد.
اما آنچه مورد توجه دبکا فایل قرار گرفته است، واگذاری پروانه اپراتور تلفن همراه سوریه به ایران است. این پایگاه صهیونیستی در گزارشی تحت عنوان “سپاه پاسداران ایران اپراتور تلفن همراه در سوریه راه اندازی می کند” به این موضوع پرداخته و نگرانی شدید صهیونیست ها از حضور ایران در سوریه را به نمایش گذاشته است.

 

در این گزارش می خوانیم:

««این توافق همراه با یک سری توافقات دیگر روز سه شنبه میان عماد خمیس، نخست وزیر سوریه و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ایران برای نوسازی و توانبخشی اقتصاد سوریه پس از شش سال جنگ داخلی به امضاء رسید.

 

واحد فناوری سپاه پاسداران ایران مسئولیت راه اندازی این اپراتور تلفن همراه را برعهده خواهد گرفت. منابع اطلاعات و فناوری دبکا فایل گزارش داده اند که این شبکه تلفن همراه به سپاه ایران کمک خواهد کرد که هر گونه تماسی را شنود کرده، و پیامک ها و ایمیل های مشتریان را در اختیار داشته و حتی مرور صفحات وب توسط آن ها را مورد بررسی قرار دهد.

 

منابع اطلاعاتی دبکا همچنین عنوان کرده اند که در پی این قرارداد، سپاه ایران برای نصب دکل های مخابراتی و آنتن های تلفن همراه در سراسر کشور اقدام خواهد کرد و فرصتی مناسب برای رصد اتفاقات در داخل و خارج سوریه خواهد داشت.

 

ایرانیان از این طریق در مرزهای سوریه با اسرائیل، اردن، لبنان، ترکیه و عراق اقدامات اطلاعاتی خود را پیگیری خواهند کرد.»»

جام نیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين