امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/20 - 10:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«بی‌نام»؛ داستانی برای بیماران ام اس

رمان جدید رفیع افتخار با فضایی کاملا زنانه، به زودی وارد بازار نشر می‌شود.

به گزارش بابل نوین،به  نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اثر جدید رفیع افتخار با عنوان «بی‌نام» به زودی از سوی انتشارات ویژه نشر راهی بازار کتاب خواهد شد. این رمان که مراحل نهایی چاپ خود را می گذراند؛ داستانی است موضوع محور، که به بیماری ام اس می‌پردازد.

فضای کتاب کاملا زنانه بوده و تقریبا تمام شخصیت های آن را دختران و مادران تشکیل می دهند. افتخار برای نگارش این رمان، ماه ها تحقیقات نظری و میدانی داشته و با مبتلایان در مورد نحوه ابتلا به این بیماری و اثرات آن در زندگی فعلیشان به گفتگو نشسته است.

سیر کلی رمان برآمده و تحت تاثیر حوادث و ماجراهای واقعی زندگی است، بنابراین می توان آن را داستانی رئال قلمداد کرد. شاید در ابتدای امر به نظر برسد مخاطبین با داستانی تلخ و اندوهناک مواجه خواهند شد، اما مولف سعی کرده است با تلطیف و فضاسازی در جای جای کتاب از تلخی و سختی این بیماری بکاهد.

شایان ذکر است؛ هدفگذاری رمان «بی‌نام» برای مخاطب نوجوان و سنین پایانی دبیرستان است، تا نوجوانان در قالب یک داستان با چگونگی و سیر سیطره بیماری ام‌ اس بیشتر آشنا شوند. از سوی دیگر اعضای خانواده نیز می توانند در کنار نوجوانان خود؛ به پای این کتاب بنشینند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين