امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول کمیته فوتسال بابل:

خیرین بزرگ بابلی وارد عرصه ورزش شوند/ لیگ فوتسال بابل بیدار خواهد شد

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال بابل از برگزاری مسابقات فوتسال کارگری دهه مبارک فجر با حضور 24 تیم در این شهر خبر داد و از خیرین بابلی خواست به فوتسال شهر خود کمک کنند.

به گزارش بابل نوین،  مهدی بادی‌کناری مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال شهرستان بابل در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: ورزش در بابل از جایگاه ویژه‌ای بین مردم برخوردار است و با توجه به پتانسیل بالا در بین جوانان این شهرستان باید از همه ظرفیت‌ها برای تقویت و رشد آن استفاده کرد.

وی افزود: با توجه به این که اینجانب حدود یک ماه است در این مسئولیت مشغول به فعالیت هستم برای شناختن بهتر نقاط ضعف و قوت این رشته ورزشی با استفاده از نظرات صاحب نظران هستم و متوجه شدیم حدود چهار سال قبل در استان مازندران فقط بابل لیگ فوتسال داشت و تقریبا هیچ جای دیگری لیگ نداشت ما به دنبال احیای این مسئله و بیداری لیگ فوتسال بابل هستیم.

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال بابل ادامه داد: در اولین گام تصمیم بر این شده است که برای کارگران شهرستان بابل لیگ فوتسال کارگری را در قالب لیگ شهرستان با شرکت ۲۴ تیم بهمن ماه برگزار کنیم، البته این نکته را باید عرض کنم که بیش از ۳۰ تیم متقاضی بودند اما جهت کیفیت بخشی به مسابقات و برگزاری منظم با تعداد کمتر برگزار خواهیم کرد .

این مسئول ورزشی بابل ادامه داد: در ادامه کار بنا شد با حمایت و نظر مثبت آقای گنجی مسئول هیات فوتبال شهرستان بابل تیم قهرمان مسابقات کارگری این دوره که به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود به عنوان نماینده به استان معرفی شود.

بادی‌کناری با اشاره به ظرفیت بالای ورزش بانوان در بابل علی‌الخصوص در بین ورزشکاران فوتسالیست گفت: با توجه به اینکه بانوان ما در سال‌های قبل با تیم بانوان ابرسنگ سارینا بین تیم‌‌های لیگ برتر فوتسال کشور حضور داشتند و نتایج قابل قبولی کسب کردند اما امسال بخاطر برخی مشکلات مالی بابل از تیم‌داری محروم است که این شرایط مناسب و مطلوب ما نیست و با توجه به حضور بانوان فوتسالیست بابلی در رده‌های مختلف تیم ملی به دنبال احیا کردن تیم داری در سطح لیگ کشور در بابل هستیم.

وی افزود: بیشترین مشکلات ما مسائل اقتصادی و اسپانسرهاست، تیم‌داری در رده‌های مختلف انجام می‌شود و به همین دلیل در فوتسال تیم داری ضعیف‌تر از فوتبال است وهزینه کمتری دارد ما به دنبال آن هستیم از ظرفیت کارخانجات شهرستان استفاده تا بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

این داور ملی فوتسال کشور خبر از برگزاری جام دهیاری‌ها در آینده‌ای نزدیک در سطح شهرستان بابل داد و گفت: در حال برنامه ریزی برای جام دهیاری‌ها تا پایان سال جاری هستیم و قهرمان آن نماینده شهرستان در مسابقات روستایی و عشایری استان خواهد بود.

وی با اشاره به مسابقات پیش‌رو در عرصه ورزش کارگری افزود: از عصر امروز۲ بهمن مسابقات فوتسال کارگران بابل در قالب ۲۴ تیم آغاز و در مدت دو هفته برگزار خواهد شد، در مرحله اول تیم‌ها بصورت گروهی در سالن هتکه پشت بخش مرکزی شهرستان بابل بازی خواهند کرد و در مرحله دوم و سوم بصورت حذفی تا مرحله فینال و در نهایت قهرمان مشخص خواهد شد .

بادی‌کناری در مورد تیم داری کمیته فوتسال بابل اظهار کرد: با توجه به آیین‌نامه چیزی به عنوان هیات فوتسال نداریم و فوتسال در قالب یک کمیته زیر نظر هیات فوتبال به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و ما زیر مجموعه هیات فوتبال هستیم، متاسفانه هیات فوتبال از نظر مالی  آن تمکن لازم را برای تیم داری ندارد اما برنامه داریم از ظرفیت‌های مسئولان و متخصصانی که در هیات فوتبال هستند استفاده کنیم و به دنبال اسپانسرهایی هستیم تا بتوانند تیم‌داری کنند و در همین جا قول بیشترین همکاری در جهت تیم‌داری در بابل به اسپانسرها را می‌دهیم تا هرکسی که می‌تواند در این عرصه کمک کند وارد میدان شود.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های بالای مردم بابل در امور ورزشی و امور خیرخواهانه که در سطح کشور کم نظیر است به دنبال استفاده از ظرفیت‌های خیرین بزرگ شهرمان و زمینه‌سازی برای ورود این عزیزان به عرصه ورزشی هستیم و از این مساله استقبال می‌کنیم تا در جهت رشد و شکوفایی ورزش شهرستان گام‌های بلند برداشته شود.

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال بابل در پایان با اشاره به سابقه حضور تیم شهروند بابل در لیگ فوتسال کشوردر سال های گذشته گفت: امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان بابل بتوانیم فوتسال را به جایگاه قبلی و واقعی خود یعنی حضور در لیگ فوتسال کشور برسانیم و حتی فراتر از این جایگاه را به دست آوریم چون این شهرستان پتانسیل در این عرصه ورزشی دارد.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين