امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۸:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تمرین استقلال

بازگشت بازیکن معترض به جمع استقلالی‌ها

مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز تیمش شرکت کرد.

به گزارش بابل نوین، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در زمین شماره دوی آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

قرار بود تمرین ساعت ۱۵ آغاز شود، اما به علت شرکت بازیکنان در جلسه آنالیز تیم نفت آبادان، این تمرین با ۴۵ دقیقه تأخیر انجام شد.

جابر انصاری که به علت عدم پرداخت مطالباتش خواستار جدایی از استقلال شده بود، در تمرین امروز شرکت کرد. این بازیکن به دلیل مصدومیت در دو دیدار گذشته استقلال حضور نداشت.

هرایر مگویان، میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی غایبان تمرین بودند. مگویان مصدوم است و دو بازیکن دیگر هم در لیست خروج قرار گرفته‌اند.

استیو جونز که به علت عدم پرداخت مطالباش نتوانسته بود سال نوی میلادی به انگلیس برود، در تمرینات هفته گذشته تنها نظاره‌گر بود و تیم را تمرین نداد. این مربی بالاخره بامداد امروز راهی کشورش شد. طبق گفته بخش رسانه‌ای استقلال، این مربی حقوق معوقه خود را دریافت و قرار است دوشنبه هفته آینده به تهران بازگردد، اما حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شده که مربی انگلیسی استقلال شاید دیگر به ایران بازنگردد!

بازیکنان ابتدا خودشان را گرم کرده و سپس در گروه‌های چند نفره زیر نظر کادر فنی بخش‌های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

آتش‌سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکوی تهران مهم‌ترین موضوعی بود که مربیان و بازیکنان در خصوص آن صحبت می‌کردند.

بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی از نزدیک نظاره‌گر تمرین بودند.

آخرین تمرین استقلال فردا (شنبه) برگزار می‌شود و اعضای تیم ساعت ۱۳:۳۰ راهی آبادان خواهند شد.

دیدار نفت‌آبادان – استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين