امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

شهدای آتش‌نشانی مانند شهدای مدافع حرم پاسدار حریم خانواده‌ها در بحران هستند/ شما الگوی خدمت صادقانه در جامعه هستید

فرمانده سپاه بابل گفت: امروز در کنار الگوهایی چون سربازان اسلام و شهدای مدافع حرم شما آتش‌نشان نیز الگوی مناسبی برای خدمت صادقانه در سازمان‌ها و ادارات هستید.

به گزارش بابل نوین، در حاشیه دیدار جمعی از پرسنل سپاه ناحیه بابل از سازمان آتش‌نشانی این شهر سرهنگ علی‌اکبر محمدپور در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آتش‌نشانان مانند سربازان اسلام در جبهه‌های دفاع از حریم اهل بیت(ع) مدافع آرامش مردم کشور در زمان بحران هستند.

وی افزود: این زحمات، تلاش‌ها و فداکاری‌ها را نمی‌توان با هیچ چیزی مقایسه کرد و شهدای آتش‌نشان باعث غرور همکاران خود در جامعه هستند.

فرمانده سپاه ناحیه بابل ادامه داد: امروز شاهد هستیم جوانان ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف نظامی و غیر نظامی در حال خدمت به مردم شریف ایران هستند و در خارج و داخل مرزها از جان مایه می‌گذارند تا امنیت و آرامش ایرانی حفظ شود.

این مسئول ارشد نظامی شهرستان بابل با اشاره به رشادت آتش‌نشانان فداکار حادثه مجتمع پلاسکو تهران تصریح کرد: شما شاهد هستید برخی از این آتش‌نشانان شهید از جمله بسیجیانی بودند که آرزوی حضور در جمع مدافعان حرم اهل بیت(ع) را داشتند و دیدید چه شجاعانه در جبهه‌ای دیگر برای خدمت به مردم از جان مایه گذاشتند و به فیض شهادت نائل آمدند.

محمدپور افزود: این فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار در دل مردم ایران اسلامی نهادینه شده است و باید برای تداوم خدمت بیشتر در سایر عرصه‌ها از این فرهنگ استفاده بهینه کرد.

وی در پایان ضمن تسلیت به پرسنل آتش‌نشانی بابل گفت: شما عزیزان در سنگر خدمت همچنان باعزت به حضور حماسی خود ادامه دهید و امروز در کنار الگوهایی چون سربازان و شهدای مدافع حرم شما نیز الگوی مناسبی برای خدمت صادقانه در سازمان‌ها و ادارات هستید.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين