امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/21 - 22:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان
با همت آستان قدس رضوی

سامانه «نهضت خدمت به نیازمندان و زائران امام رئوف(ع)» راه اندازی شد

با همت آستان قدس رضوی، سامانه «نهضت خدمت به نیازمندان و زائران امام رئوف(ع)» برای یاری رساندن به نیازمندان حقیقی راه‌اندازی شد.

به گزارش بابل نوین، به  نقل از  باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با همت آستان قدس رضوی، سامانه «نهضت خدمت به نیازمندان و زائران امام رئوف(ع)» راه‌اندازی شد.

سامانه «نهضت خدمت به نیازمندان و زائران امام رئوف(ع)» یک برنامه ارتباطی سریع و آسان میان نیک‌اندیشان خیّر و آستان قدس رضوی است.

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از شماره #۸۸۸*، آستان قدس رضوی را در امر یاری رساندن به نیازمندان حقیقی همراهی کنند.

چهار بخش «من هم واقفم»، «نیازمندان را دریابیم»، «یک خشت از زائر شهر با شما» و «مشتاقان زیارت امام رئوف را یاری کینم» در این سامانه منظور شده است.

«من هم واقفم» با شماره #۱*۸۸۸* برای علاقه‌مندانی است که می‌خواهند نام خود را در فهرست واقفان و ناذران حضرت رضا(ع) ثبت کنند.

علاقه‌مندان اگر می‌خواهند در زمینه‌های اشتغال، درمان، ازدواج و غیره با کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و ایتام یاری کنند، کافی است شماره #۲*۸۸۸* را وارد کنید.

با همت آستان قدس رضوی پروژه زائرشهر برای اسکان زائران کم درآمد حضرت رضا(ع) در حال ساخت است، علاقه‌مندانی که مایل هستند تا در این طرح مشارکت کنند، با وارد کردن شماره #۳*۸۸۸* می‌توانید سهمی در اسکان زائران کم‌بضاعت داشته باشند.

در گوشه و کنار ایران اسلامی افراد بسیاری هستند که به دلیل بضاعت اندک مالی، تاکنون توفیق تشرّف به حرم مطهر رضوی را نداشتند که علاقه‌مندانی که مایل به همکاری در این طرح هستند، کافی است شماره #۴*۸۸۸* را وارد کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين