امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول بسیج سازندگی بابل:

کارهای بر زمین مانده در روستاها و محلات ما کم نیست/ محور کارهای بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی است

مسئول بسیج سازندگی بابل خبر از ساخت 20 واحد خانه محروم برای مددجویان بابلی داد و گفت: کارهای بر زمین مانده در روستاها و محلات ما کم نیست، شما برادران و خواهران بسیجی باید آستین همت بالازده و محرومیت‌زدایی و سازندگی را با اخلاص بسیجی و همت ایرانی به سرانجام برسانید

به گزارش بابل نوین، صبح امروز نشست مسئولان بسیج سازندگی حوزه‌های مقاومت شهرستان بابل در محل دفتر بسیج سازندگی این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ یدالله تقی‌‌پور مسئول بسیج سازندگی شهرستان بابل با تقدیر و تشکر از همه بسیجیانی که در این عرصه جهادی زحمت می کشند اظهار کرد: با فعالیت  و تلاش شما عزیزان، بسیج جایگاه خوبی در بین مردم پیدا کرده است ولی هنوز به هدف خود نرسیده‌ایم.

وی افزود: حلقه‌های صالحین در پایگاه‌های بسیج باید بیشتر تلاش کنند تا نیاز جامعه را در عرصه‌های مختلف تامین کنند، باید به سمتی برویم که مشکلات مردم را لمس کرده و بتوانیم آنها را رفع کنیم.

مسئول بسیج سازندگی بابل ادامه داد: در حال حاضر رویکرد مجموعه سپاه و بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی است و شما عزیزان باید این رسالت را در محلات و پایگاه‌های بسیج خود با تدوین برنامه سازندگی به احسن وجه اجرا نمایید تا مردم به این نظام دلگرم باشند و در این امر همه چه آقایان و چه خانم‌ها می‌توانند مشارکت نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد: دشمنان و بدخواهان نظام با اجرای همه ترفندها و دشمنی‌ها اعم از فتنه ۸۸، ترور، جنگ تحمیلی و سایر ناجوانمردی‌ها به این نتیجه رسیدند که باید در بین مردم شکاف ایجاد کنند، شما عزیزان با سازندگی و محرومیت‌زدایی می‌توانید جلوی این برنامه دشمن را بگیرید.

وی در پایان با اشاره به در حال ساخت بودن ۲۰ واحد خانه محروم برای مددجویان بابلی از سوی بسیج سازندگی این شهریتان گفت: کارهای بر زمین مانده در روستاها و محلات ما کم نیست، شما برادران و خواهران بسیجی باید آستین همت بالازده و محرومیت‌زدایی و سازندگی را با اخلاص بسیجی و همت ایرانی به سرانجام برسانید تا تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه بر زمین نماند و شاهد ایران اسلامی سربلند باشیم.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين