امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۰۰ کارمند مایکروسافت اخراج می شوند

،مایکروسافت قصد دارد هفته آینده حدود 700 کارمند خود را از کار بیکار کند.اگر چه این رقم در قیاس با کل 113 هزار کارمند این شرکت رقم قابل ملاحظه ای محسوب نمی شود.

700 کارمند مایکروسافت اخراج می شوند

به گزارش بابل نوینTدر عین حال شایعاتی در  مورد اخراج تعداد بیشتری از کارمندان مایکروسافت در جریان است، هر چند اخبار مذکور هنوز رد یا تایید نشده اند.

این شرکت می گوید روند اخراج تعدادی از کارمندان مایکروسافت تا ژوئن سال ۲۰۱۷ ادامه می یابد. سال مالی مایکروسافت در این تاریخ خاتمه می یابد.

پیش از این در مجموع ۲۸۵۰ کارمند این شرکت مشاغل خود را از دست داده اند. افراد اخراج شده علاوه بر آمریکا در برخی شعب مایکروسافت در سراسر جهان مشغول به کار بوده اند و مشاغل مختلفی داشته اند.

از جمله واحدهایی که اخراج ها در آنها صورت گرفته می توان به فروش، ، منابع انسانی، مهندسی، امور مالی و غیره اشاره کرد.

هدف از این اخراج ها تنها کاهش هزینه ها نبوده و مایکروسافت مدعی است از این طریق به دنبال به روزرسانی مهارت های مورد استفاده در واحدهای گوناگون بوده است. مایکروسافت قصد دارد به جای افراد اخراجی ۱۶۰۰ کارمند جدید را در واحدهای مختلف به خدمات بگیرد.

افراد اخراجی ۶۰ روز فرصت دارند تا در داخل مایکروسافت شغل جدیدی برای خود دست و پا کنند و به ازای هر شش ماه کار در مایکروسافت به اندازه دو هفته حقوق دریافت خواهند کرد. مایکروسافت در سال مالی گذشته هم ۷۴۰۰ کارمندش را اخراج کرده بود. این رقم در سال ۲۰۱۴ برابر با ۱۸ هزار نفر بوده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين