امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/23 - 6:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از جدیدترین انیمیشن‌های «دیرین دیرین»

طبق هماهنگی‌های انجام شده با مسئولان جشنواره طنز سوره، قرار است تا تعدادی از جدیدترین انیمیشن‌های «دیرین دیرین»، درحاشیه نشست تخصصی جشنواره به نمایش در آید.

به گزارش بابل نوین،به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، محمد ابوالحسنی تهیه کننده پویانمایی «دیرین دیرین»، از حضور عوامل گروه در نشست تخصصی طنز نهمین جشنواره طنز سوره خبر داد.

وی دراین خصوص گفت: قرار است تا در این نشست که روز سه شنبه ۳ بهمن ساعت ۱۸ در حوزه هنری برگزار می شود به همراه علی درخشی (کارگردان)، محمدرضا علیمردانی (صداپیشه) و جمعی دیگر از عوال این پویانمایی با مخاطبان این جشنواره به گفت‌وگو بپردازیم.

ابوالحسنی در خصوص محورهای مورد بحث در این برنامه هم این طور بیان داشت: قرار است تا در این نشست، نحوۀ شکل گیری پویانمایی «دیرین دیرین» را که پیش تولید آن در سال های ۹۲ تا ۹۴ اتفاق افتاد، برای مخاطبان شرح دهیم و  تجارب خود را در اختیار  کسانی که تازه در ابتدای فعالیت هنری خود هستند قرار دهیم.

وی به تولید ۸۰۰ قسمت از این انیمشین و مخاطب میلیونی آن اشاره کرد و اظهار داشت: از آنجایی که کمبود طنز و خنده در جامعه ما بیش از پیش احساس می شود، گروه ما سعی کرد تا با تولید این انیمیشن مسائل روز جامعه را با نگاهی متفاوت به مردم نشان دهد تا اندکی خنده بر لبان آن ها جاری شود.

تهیه کننده این انمیشین طنز، جشنواره هایی مثل طنز سوره را که فرصتی برای مخاطبان و فعالان این رشته فراهم می آورد هم غنیمت شمرد و گفت: به نظر من این جشنواره در نوع خود بزرگ ترین رویداد طنز کشور به حساب می آید که طنز پردازان بسیاری را گرد خود جمع می آورد و فرصتی است تا در کمبود فضاهای این چنینی فعالان این رشته به تولید ارائه آثار خود بپردازند.

وی در پایان  بیان کرد: طبق هماهنگی های انجام شده، قرار است تا تعدادی از جدیدترین انیمیشن‌های «دیرین دیرین» که هنوز منتشرنشده  است، در این نشست برای مخاطبان نهمین جشنواره طنز سوره به نمایش درآید.

گفتنی است از دیگر برنامه های این نشست، حضورطنزپردازانی چون ناصر فیض، اسماعیل امینی، سید علی میرفتاح،  امید مهدی نژاد، عباس حسین نژاد و محمدحسین نیرومند است که پیرامون موضوعاتی برای مخاطبان صحبت می کنند. اهدای دو کتاب طنز «فستیوال خنجر» اثر سید حسن حسینی و «طنز۶» اثر منوچهر احترامی به حاضران از دیگر برنامه های این نشست عنوان شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين